Connect with us

Espor

PUBG IEM Katowice’nın ilk gününde lider OpTic Gaming

PUBG IEM Katowice'nin İlk Gününde Lider OpTic Gaming

PUBG IEM Katowice’nin ilk günü sona erdi ve rekabet dolu ortamın günlük liderleri ortaya çıktı. İlk günde oynanması planlanan 4 PUBG maçından 2’sini kazanan OpTic Gaming, ilk günde sıralamanın en üstüne geçmeyi başarıyor.

OpTic, öğleden sonraki birinci ve dördüncü maçlarını Polonya’da kazandıktan sonra 1.248 puan ile ikincilik koltuğunda oturan Team Vitality’ye öncülük etti. Fakat ikincilik koltuğunda oturan Vitality, 33:04 hayatta kalma süresi ile etkinliğe katılan tüm rakiplerinden daha yüksek bir istatistiğe sahip oldu.

PUBG IEM Katowice ilk gününde oldukça heyecanlı anlara sahip oldu

Günün son maçı izleyenleri cidden yerlerinden zıplattı. Çünkü oyunun sonlarına doğru daire Mylta santralinin batısındaki küçük fabrikada kapandı. Geri kalan sekiz takım arasında geçen sıkı çekişmeden galip çıkan ekip ise lider OpTic oldu.

İkinci maçı, Avangar 17 kill’lik efsane bir oyun ile kazandı. Vitality ise üçüncü maçı kazanarak ikinci gün kendini biraz daha rahatlattı.

Turnuvada diğer bir sürü dünya çapı takım da bulunuyor. Bunların arasında Cloud9, TSM ve Kinguin gibi ekipler de bulunuyor. Cloud9’dan Frolicer ve Moody kendilerinden beklenenin altında kalarak 752 puan ile 5. sırada yer aldı. 50.000 dolarlık ödül havuzuna sahip turnuva pazar günü tüm hızı ile devam edecek.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor