Connect with us

Espor

PUBG Küresel İş Ortağı Takımları programını duyurdu!

PUBG Küresel İş Ortağı Takımları programını duyurdu!

PUBG Küresel İş Ortağı Takımları

Yeni sene planları ile son zamanlarda gündemimize oturan PUBG Küresel İş Ortağı Takımları programını resmi olarak duyurdu. Peki nedir bu Küresel İş Ortağı Takımları gelin beraber inceleyelim!

PUBG Espor yeni senede hem takımların hem de oyuncuların başarılı olabileceği yollara daha fazla odaklanmayı planlıyor. Bu bağlamda en iyi espor ortakları özel avantajlar ve unvanlar sunacak olan Küresel Ortak Takım Programına dahil olabilecek. Küresel Ortak Takımlar, üyeliğin yıllık olarak gözden geçirildiği bir tarama süreciyle mevcut PUBG Espor takımlarından seçilecek.

PUBG Küresel İş Ortağı Avantajları

İlk olarak, seçilen ortak takımlarla işbirliği içinde hazırlanan takım markalı yeni oyun içi öğeler mevcut olacak. Takım markalı bu yeni öğeler, hayranlara kendi PUBG maçlarını oynarken favori takımlarına desteklerini göstermeleri için daha fazla fırsat verecek. Tabii ki, bu öğelerden elde edilen kar, aldıkları desteği artırmak için ortak ekipler ile paylaşılacak.

Daha sonra, küresel ortaklara PUBG Global Series’e katılmaları için bir yer garanti edilecek. Bu, ortakların global bir sahnede hayranlarıyla etkileşim kurarken becerilerini gösterecekleri bir sahneye sahip olmalarını sağlayacak.

PUBG Küresel İş Ortağı Takımları programını duyurdu!
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor