Connect with us

PUBG

PUBG Lite kaç oyuncuya sahip?

PUBG Lite oyuncu sayısıyla göz kamaştırıyor!

PUBG Lite çıktığı günden bu yana ortalığı kasıp kavuruyor. Peki şu ana kadar kaç oyuncu toplayabildi? İşte cevabı:

PUBG’de Erangel değişiyor

PUBG Lite kaç oyuncuya sahip?

Özellikle düşük model bilgisayarı olan ve PUBG PC sürümünü bilgisayarı kaldırmayan oyuncuların ve PUBG Mobile oynayıp, bu tadı bir de bilgisayarda yaşamak isteyen oyuncuların yeni alternatifi olan PUBG Lite’ın Türkiye’de şu ana kadar kaç oyuncuya ulaştığı belli oldu.

PC sürümünde milyonlarca oyuncuya hitap eden, mobil sürümünde de anlık 10 milyon oyuncu ile rekor kıran oyunun Türkiye’deki Lite versiyonu şu ana kadar tam 700 bin oyuncuya sahip oldu. Oyunun çıkış tarihi çok yakın olmasına rağmen kısa sürede neredeyse bir milyona yaklaşması da, yakın zamanda bir milyon barajının aşılacağı ve daha yüksek rakamlara ulaşılacağı sinyalini de verdi.

pubg lite indir, pubg lite açılmıyor, pubg lite mobile, pubg lite, pubg lite sistem gereksinimleri, pubg lite hatalar

Oyuncuların oyuna girdikleri her gün ödül kazanmaları ve bunun dışında görevler ve PUBG yönetiminin düzenlediği ekstra etkinliklerle ödüller kazanmaları da diğer kullanıcıları oyuna yöneltiyor gibi duruyor. Ayrıca oyuna gelen sık güncellemeler ile problemler kısa sürede düzeltiliyor ve yenilikler hiç bitmiyor.

PUBG Lite sistem gereksinimleri!

Yeni oyunu bilgisayarı neredeyse tarihi eser olan oyuncular bile oynayabiliyor. Düşük ping ve yüksek FPS oyuncular için çekici gelirken, normalde PC sürümünde yaşanılan kasmalar da Lite sürümünde neredeyse hiç yaşanmıyor.

Minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci : Intel Core i3 2.4 GHz
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000
  • RAM: 4 GB
  • Depolama Alanı:  4 GB

Maksimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci : Intel Core i5 2.8 GHz
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7870
  • RAM: 8 GB
  • Depolama Alanı:  4 GB

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

PUBG