Connect with us

Güncel

PUBG Mobile Geleceğin Yıldızı programı başlıyor!

PUBG Mobile Geleceğin Yıldızı programı başvuruları başladı!

PUBG Mobile Geleceğin Yıldızı

Dünya’nın her yerinden sayısız oyuncuya ulaşmayı başaran, mobil oyun dünyasının zirvesinde kendine uzunca bir süredir yer edinen PUBG Mobile bu popülerliği ile birlikte aynı zamanda yayıncı ve içerik üreticilerinin de gözdesi haline geldi. PUBG Mobile yayını yapan yayıncılar, oyun hakkında çeşitli içeriklere imza atan içerik üreticileri PUBG Mobile sayesinde önemli izleyici ve görüntülenme rakamlarına ulaştı.

https://twitter.com/pubgm_espor_tr/status/1531631300028903424

PUBG Mobile Geleceğin Yıldızı projesi de tam olarak bu içerik üreticilerini ilgilendirecek bir program olarak karşımıza çıkıyor. Üreticilere ayda 1000$’ın üzerinde gelir sağlama şansı sunan bu projenin toplam ödül havuzu ise 100.000.000$. PUBG Mobile Geleceğin Yıldızı programı içerik üreticilere sadece maddi bir gelir sağlamakla da kalmıyor. Bunun yanında içerik üreticilere özel eğitimler, offline turnuvalara katılma şansı ve etkinlikler ile popülerite kazanma imkanı da bu program ile sunuluyor. PUBG Mobile Geleceğin Yıldızı programı için katılım şartları ise şu şekilde:

  • YouTube, TikTok, Twitch gibi platformlarda 50000 takipçilik bir kitle
  • Sosyal medyada aktiflik
  • Profesyonellik ve çalışkanlık
  • Tutku ve başarı isteği

Eğer sizler de yukarıda yer alan şartları sağladığınızı düşünüyor ve “PUBG Mobile Geleceğin Yıldızı benim!” diyorsanız PUBG Mobile resmi sitesinde yer alan bağlantıları kullanarak bu programa katılabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel