Connect with us

PUBG

Pubg Mobile, hafif kurulum özelliği ile oyun boyutunu küçülttü!

Mobil oyun denince ilk akla gelen oyunlardan olan @PUBGM_TR getirdiği yeni kurulum sistemi ile oyunun boyutunu hatrı sayılır bir şekilde düşürmeyi başardı.

Pubg Mobile

Pubg Mobile, Play Store’dan oyunu indirmek isteyen oyuncularına yeni özelliği olan Hafif Kurulum’u tanıttı. Mobil oyun denince ilk akla gelen oyunlardan olan oyun getirdiği yeni kurulum sistemi ile oyunun boyutunu hatrı sayılır bir şekilde düşürmeyi başardı.

Bu yeni özellik şu an sadece Android kullanıcıları için aktif durumda. Hafif kurulum özelliği, yeni kaynak yönetim teknolojisinden faydalanıyor.

Pubg Mobile

Bu yeni teknoloji ile oyunun dosya boyutu %70’e kadar küçültülebiliyor ve bunu yaparken kesinlikle oyun kalitesinden ödün vermiyor. Oyunu yüklediğinizde karşınıza 2 kaynak seçeneği sunuluyor:  Low-spec Resource Pack(Düşük kaliteli ama akıcı) ve HD Resource Pack(Yüksek kaliteli).

Düşük kaliteli fakat akıcı olan sürüm 329 Mb, HD sürümü ise 583.2 Mb olarak indirilebiliyor. Oyunun yanlış sürümünü yükleseniz bile ayarlardan indirme kısmına gelerek istediğiniz sürümü yükleyebilirsiniz. Pubg Mobile ayrıca ikonlar, ses paketleri ve haritalar gibi içerikleri de sizin isteğiniz doğrultusunda indirmenize olanak tanıyor.

Eğer siz de bu yeni özellik ile Pubg Mobile deneyimini yaşamak istiyorsanız buradan Play Store linkine ulaşabilirsiniz.

Challenger Replay’in üçüncü bölümü yayında!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


PUBG