Connect with us

PUBG

PUBG Mobile hiç olmadığı kadar korkutucu olacak, Cadılar Bayramı PUBG’de!

Cadılar Bayramı PUBG Mobile’de! Ayrıca gece modu sizleri bekliyor.

Anlık olarak 10 milyon oyuncu sayısına ulaşmayı başarmış, dünyanın en popüler mobil oyunlarının başında gelen PUBG Mobile’e Cadılar Bayramı konsepti geldi.

Arkadaşlarınız ile eğlenerek oynadığınız PUBG Mobile, eskisi kadar sevimli gelmeyebilir. Çünkü oyuna Cadılar Bayramı konsepti geliyor. PUBG yapımcıları, Erangel haritasına yeni bir gece modu başta olmak üzere, Cadılar Bayramı güncellemesini çok yakında oyuna getiriyor.

Erangel’deki klasik oyun gece ve gündüz arasında değişecek. Oyuncuların gece anında oynayabilmesi için gece görüş gözlüğüne ihtiyaçları olacak. Bu yüzden eşya arama kısmının bir bölümü artık bu gözlüğü aramak için geçebilir. Binalar, engeller ve ağaçlar gibi yeni ayrıntılar da oyuna eklenecek. Tüm PUBG Mobile haritalarına ürkütücü seslendirmeler de eklendi. PUBG yaptığı basın açıklamasında, el bombası patlamalarının, korkuluk kasalarının ve daha fazlasının oyunun çevresine yayıldığını belirtti. Bu açıklama ile oyunda bizleri bekleyen daha bir sürü sürprizin olduğu belli oldu.

Silah ve araç kaplamaları için de Cadılar Bayramı süslemeleri mevcut. Bu yüzden oyunun genel olarak renklerinin siyah ve turuncu üzerine odaklanacak. Oyuncular ayrıca kıyafetlerini yeni renkler, logolar ve aksesuarlar ile kişiselleştirebilecekler.

Bunların dışında yapımcılar, hileciler, seyirci modu, ekip zorlukları, yeni silahlar, geliştirilmiş performans ve denge sorunları için de güncelleme yaptı. Şu an hali hazırda oyunun PC versiyonunda bulunan QBU tüfeği ve Rony kamyoneti, Sanhok haritasına eklendi.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

2 Yorum

2 Comments

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    PUBG