Connect with us

Espor

PUBG Mobile hileciler ile mücadelesini sürdürüyor!

PUBG Mobile hileciler ile olan mücadelesine tam gaz devam ediyor!

PUBG Mobile Ban Pan

Oyun dünyasının ve özellikle de rekabetçi oyunların en büyük problemlerinden birisi şüphesiz hileciler. Bu durumdan en çok sıkıntı çeken oyunlardan biri olan PUBG Mobile hileciler için oldukça popüler uğrak noktalarından biri. Hal böyle olunca oyunun yönetim ekibi hile ile mücadelesini aktif olarak sürdürüyor.

Düzenli olarak yayınladıkları Ban Pan raporları ile kaç hesabın oyundan uzaklaştırıldığı ve bu hesaplar hakkında bilgiler PUBG Mobile resmi hesapları üzerinden sosyal medyaya paylaşılıyor. Bu raporların en yenisi ise bugün paylaşıldı. İşte karşınızda 4-10 Şubat arası PUBG Mobile Banpan raporları.

https://twitter.com/PUBGM_TR/status/1493148005733736453

PUBG Mobile Türkiye’nin yaptığı paylaşımda bu hafta 1,304,179 hesabın ve 20,447 cihazın oyundan uzaklaştırıldığı açıklandı. Paylaşımda bu hesapların hangi hilelerden dolayı oyundan uzaklaştırıldığı bilgisi de yer alıyor. Engellenen hilecilerin %52’si otomatik nişan hilesi kullanırken bunları %20 ile röntgen ve %12 ile hız hileleri takip ediyor. Ayrıca sosyal medya platformlarında hile reklamı yapan hileciler ile de mücadele eden PUBG Mobile yetkilileri bu hile reklamcılarının da cezalandırılmasını sağlıyor.

Kendilerine oyun dünyasını hilecilerden arındırmak ve daha kaliteli bir rekabetçi ortam sunmak için verdikleri çabalardan dolayı teşekkür ediyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor