Connect with us

Güncel

PUBG Mobile Redeem Kod Nasıl Kullanılır? PUBG Mobile kod kullanma

PUBG Mobile oyuncularının sevdiği Redeem kodlarının nasıl kullanılacağını anlatıyoruz.

PUBG Mobile Redeem Kod Nasıl Kullanılır? PUBG Mobile kod kullanma

PUBG Mobile oyuncusuysanız, oyun içindeki hediye kodlarıyla çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Bu kodları kullanarak özel kostümler, silahlar, sandıklar ve daha birçok öğe elde edebilirsiniz. Bu içerikte, size PUBG Mobile Redeem kodlarını nasıl kullanacağınızı adım adım anlatacağız.

PUBG Mobile Redeem Kod Kullanma

Adım 1: PUBG Mobile Redeem Sayfasını Bulun

İlk olarak PUBG Mobile Redeem sayfasını bulmanız gerekiyor. PUBG Mobile Redemption Center olarak da bilinen bu web sayfasına buraya tıklayarak veya Google’a “PUBG Mobile Redeem Kod” yazarak ulaşabilirsiniz.

Adım 2: Karakter ID’nizi bulun

pubgmobile.com/act/a20180515iggamepc adresine ulaşmanızın ardından öğrenmeniz gereken bir diğer önemli bilgi PUBG hesabınızın karakter ID’nizi bulmanız. PUBG Mobile ID bulma oldukça kolay.

PUBG’ye giriş yapmanızın ardından ekranın sol üstünde bulunan profil çerçevesine tıklatın. Açılan sayfanın ortasında bulunan detaylı oyuncu kartının sol üst köşesinde UID olarak da adlandırılan karakter numaranızı görebilirsiniz. Bu kodu isterseniz not alın, isterseniz üzerine tıklayarak cihazınıza kopyalayın.

Adım 3: PUBG Mobile Redeem Kodları Arasında Seçim Yapın

PUBG Mobile Redemption Center’a ulaştıktan ve PUBG Mobile karakter ID’nizi bulmanızın ardından sırada PUBG Mobile Redeem kodları arasında seçim yapmanız gerekiyor.

Bu Redeem kodları genelliklerle belirli etkinlikler kapsamında oyuncular ile paylaşılıyor. Bu kodları sosyal medya veya internet üzerindeki web sayfaları üzerinden bulabilirsiniz.

Adım 4: Formu Doldurun

PUBG Mobile Redemption Center’a ulaşmanız, PUBG Mobile ID’nizi bulmanız ve gireceğiniz kodu kararlaştırmanızın ardından geriye formu doldurmanız kalıyor.

Redemption Center’daki forma ilk olarak karakter ID’nizi girip, daha sonra ise bulduğunuz Reedem Kodu giriyorsunuz. Son olarak güvenlik kodunu da girmenizin ardından “Etkinleştir” tuşuna tıklayarak kodu aktif hale getirebilirsiniz.

Not: Eğer kod hatalıysa veya süresi dolmuşsa, hata mesajı alabilirsiniz. Bu durumda, lütfen doğru ve geçerli bir kod olduğundan emin olun ve kodun süresinin geçmediğinden emin olun. Buna ek olarak kullanıcı numaranızı da doğru girmeyi ve kontrol etmeyi unutmayın.


İlginizi Çekebilir: 

PUBG Mobile liyakat yükseltme nasıl yapılır? Liyakat sistemi nasıl çalışıyor?

PUBG Mobile çalınan hesabı geri alma, hesap kurtarma rehberi

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

2 Yorum

2 Comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel