Connect with us

PUBG

PUBG Mobile Sevgililer Günü’nü Yaparsın Aşkım özel bölümü ile kutluyor

Özel programda ünlü çiftler kıyasıya mücadele edecek.

PUBG Mobile Sevgililer Günü'nü

PUBG Mobile Sevgililer Günü’nü popüler yarışma programı Yaparsın Aşkım’ın PUBG Mobile temalı özel bölümü ile kutlamaya hazırlanıyor.

14 Şubat Sevgililer Günü gelip çatmışken pek çok oyun karşımıza özel etkinlikler ile çıkıyor. Bu etkinliklerden kuşkusuz en dikkat çekici olanlarından biri ise PUBG Mobile cephesinden geldi. Yaparsın Aşkım X PUBG Mobile ile ünlü çiftler yarışırken bir yandan da PUBG Mobile yeteneklerini konuşturacaklar. İlker Ayrık‘ın sunumu ile gerçekleşecek olan özel program 14 Şubat saat 19:00 itibariyle PUBG Mobile Türkiye’nin YouTube kanalı üzerinden canlı yayınlanacak.


Bu çok özel bölümde Nilay Gök – Tugay Gök, İpek ‘Theta’ İnan – Berkant ‘Beta’ Cen, Kübra Üzül – Vural Üzül ve Betül Çakmak – Alper Rende çiftleri kıyasıya mücadele edecekler. Çiftlerin eğlenceli anlarının yanı sıra bilinmeyen yönlerine de tanık olama şansı elde edeceğimiz programda bizleri ne gibi başka sürprizler bekliyor hep birlikte göreceğiz.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


PUBG