Connect with us

Espor

PUBG Mobile X Messi içerikleri oyuna eklendi!

PUBG Mobile X Messi içerikleri oyuna eklendi!

PUBG Mobile X Messi

Mobil oyun devi Dünya Kupasının başlaması ile birlikte oyuncularını şaşırtmaya devam ediyor, PUBG Mobile X Messi içerikleri oyuna eklendi. Özellikle oyun dünyasında alışık olmadığımız futbolcu ve oyun şirketleri arasındaki iş birliklerine bir yenisi daha eklendi. PUBG Mobile yeni güncellemesi ile Messi’den esinlendikleri yepyeni silah ve zırh setlerini oyuna ekledi.

Oyuncular Kaptan Messi kıyafetinin yanı sıra yeni süsler, paraşütler, tavalar ve daha fazlasını içeren aksesuarlarla birlikte efsane haline gelebilecekler. Yeni temalı set Futbol İkonu Messi içerisinde kılıf, sırt çantası, kask, tava, PP-19 Bizon, Mini14, MK47, AKM, süs ve el bombası yer alıyor. Ardından içerisinde şapka, maske ve paraşüt bulunan Süper Efsane Messi seti oyuna geliyor. Son olarak Messi iş birliği eşyaları arasında uçak kaplaması, hoverboard, dacia ve süsleme gibi yenilikler de yer alıyor. Oyuncular ayrıca davetiye paylaşım etkinliği aracılığıyla özel PUBG Mobile X Messi işbirliği formasına sahip olabilecek.

Oyuncular ise oyunda Messi gibi bir futbolcuyu gördükleri için gayet mutlu görünüyor. Bakalım güncellemenin devamında ne gibi değişiklikler bizi bekliyor olacak!

PUBG Mobile X Messi içerikleri oyuna eklendi!
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor