Connect with us

PUBG

PUBG Mobile’dan hilecilere rekor ceza!

Ceza günlerle değil yıllarla ölçülüyor.

pubg mobile pro ligi

Yaptığı başarılı çıkış ile mobil oyun sektörünün dinamiklerini adeta kökünden değiştiren PUBG Mobile hilecilere karşı savaş açtı. PUBG Mobile oyuncularının da şikayetçi olduğu hileciler konusunda PUBG Mobile resmi Twitter hesabından yapılan bir açıklama ile hile kullanan oyuncuların oyundan 10 yıl gibi bir süre ile uzaklaştırılacağı açıklandı.

Bu karara ek olarak oyunda diğer oyuncular tarafından hile kullandığına dair sıklıkla rapor edilen oyuncuların bir listesi de her ay güncellenecek şekilde herkese açık bir biçimde paylaşılacak. Alınan bu karar ile birlikte geçtiğimiz ay yaklaşık 3500 oyuncunun oyundan 10 yıl süreyle uzaklaştırıldığı da açıklandı.

Haksız rekabet ve üstünlük sağlayan üçüncü parti yazılımlar ile diğer oyuncuların oyun deneyimlerini baltalayan kişilere karşı bu yaptırım ne kadar etkili olacak bunu zaman gösterecek. Ancak bu kez oyun geliştiricilerinin bu konuda hiç de şakası yokmuş gibi görünüyor

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

PUBG