Connect with us

PUBG

PUBG Nations Cup’ta şampiyon Rusya oldu

Türkiye’ninde aralarında bulunduğu 16 takımın mücadele ettiği turnuvada şampiyon belli oldu. Temsilcimiz turnuvayı istediği gibi geçiremedi.

Toplamda 3 gün süren ve 16 ülkenin kıyasıya mücadele ettiği PUBG Nations Cup, 15 maçın ardından tamamlandı. Turnuvada şampiyon Rusya ekibi oldu.

PUBG Mobile Lite Sistem Gereksinimleri: Oyun ne kadar yer kaplıyor?

9-11 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen ve 500 bin dolarlık ödül havuzu bulunan PUBG Nations Cup’ta şampiyon belli oldu. Birbirinden çekişmeli karşılaşmalara ev sahipliği yapan turnuvada şampiyon Rusya ekibi oldu. İlk günü Güney Kore ekibi, 39 skorla birlikte 50 puanla tamamlamış ve Güney Kore’yi sırasıyla 42 puanla Vietnam ve 34 puanla Rusya takip etmişti. İkinci günde de zirveyi bırakmayan Güney Kore’nin ardından Tayland ekibi 74 puanla ikinciliğe tırmanmış ve Rusya ekibi de puanını 69’a yükseltmişti. Son günde Rusya, toplamda 58 puan toplamayı başardı ve puanını 127’ye çıkardı. Böylelikle Rusya ekibi 100 bin dolarlık büyük ödülü kazanmış oldu. Son günde gösterdiği performans Güney Kore’nin şampiyon olmasına yetmedi ve Asya temsilcisi, Rusya’nın 4 puan gerisinde kalarak turnuvayı ikinci sırada tamamladı. Kanada ekibi de topladığı 106 puanla turnuvayı üçüncülükle tamamladı.

PUBG Mobile ve ROKO iş birliği yaz aylarına serinlik getiriyor!

Türkiye ekibi de zaman zaman gösterdiği güzel hareketler ve performanslarla birlikte izleyenleri heyecanlandırsa da turnuva genelinde istediği performansı göstermekte zorlandı ve turnuvayı 68 puanla 12. sırada tamamladı. 15 maçta 43 skor almayı başaran temsilcimiz, yerleştirme puanından ise 25 puan kazandı. Bu sonuçla temsilcilerimiz toplamda 16 bin dolarlık ödülün sahibi oldu.

Okumaya ve yazmaya meraklı biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


PUBG