Connect with us

Espor

PUBG: New State 40 milyon ön kaydı geçti!

Krafton, PUBG: New State adlı mobil oyununu çıkarmaya hazırlanıyor!

Krafton, PUBG: New State adlı mobil oyununu çıkarmaya hazırlanıyor. 2051 yılında geçen oyun gelişmiş ve gerçekçi aksiyon, yeni haritalar ve benzersiz mekanikler içereceği belirtiliyor.

Krafron resmi sitesindeki bir blog gönderisinde, oyunun bugüne kadar 40 Milyon ön kaydı aştığını duyurdu. PUBG STUDIO Executive PD Park Min-Gyu, ön kayıtlar hakkında şu sözlere yer verdi:

“Bu başarı, dünyanın dört bir yanındaki hayranların PUBG: New State için beklentilerine ve bize olan güveninize dayanmaktadır. PUBG: New State’e özgü daha gelişmiş, eğlenceli ve istikrarlı bir hizmet sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.”

Android cihazlar için ilk ön kayıtlar 25 Şubat’ta başlamıştı. Oyunun telefonunuzda sorunsuz çalışabilmesi için minimum 2 GB RAM’e sahip, Android 6.0 veya üzeri ve yaklaşık 1.2 GB depolama alanına sahip bir cihaza sahip olmanız öneriliyor. Henüz resmi bir onay olmamasına rağmen, New State’in önümüzdeki ay çıkış yapması bekleniyor. Oyuna erken kaydolan oyuncular, araç görünümüne sahip olacaklar.


İlginizi Çekebilir:

PUBG Mobile 1.6 Güncellemesi ile yeni oyun modu geliyor!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor