Connect with us

Güncel

PUBG New State, son raporlara göre Eylül 2021’de piyasaya sürülebilir

PUBG: New State’in çıkış yapmasına az kaldı!

PUBG New State, son raporlara göre Eylül 2021'de piyasaya sürülebilir

Şirket artık gözünü geleceğe dikmiş ve 2051’de Truva’da geçen bir battle royale oyunu olan PUBG New State’in çıkış yapmasını planlıyor. PUBG’de dünyanın en büyük battle royale oyunlarından birinin arkasındaki şirket olan Krafton, PUBG Mobile Hint versiyonunun piyasaya sürülmesi ile çok sayıda rekor kırmıştı.

Daha önce Krafton, oyunun ön kaydını 25 Şubat 2021’de Android cihazlarda açmıştı. Oyun, ön kaydın henüz açılmadığı (Hindistan, Çin ve Vietnam) hariç, dünyanın her yerinden 20 Milyon ön kayıt almıştı.

Krafton ve PUBG New State’i neler bekliyor? 

Techm.Kr tarafından hazırlanan bir rapora göre, New State’in gelişimi tüm hızıyla devam ediyor ve geliştiriciler oyunu bu yıl Eylül ayında piyasaya sürmeyi düşünüyor. Bunun öncesinde, yetkililerin açıkladığı üzere Ağustos ayı içerisinde iOS cihazlar için ön kayıtlar açılacak. 

Geliştiriciler ayrıca Zootay ve Wynnsanity gibi bazı içerik oluşturucularla kapalı bir alfa testi yaptı. Alfa ürünü, popüler battle royale oyuncuları tarafından oldukça hoş karşılandı. 

New State aracılığıyla Krafton, çeşitli video iletişim işlevlerine, üst düzey grafiklere, bir optimizasyon motoruna ve yüksek kaliteli açık dünya haritalarına sahip olmayı umuyor. 

PUBG New State hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın!


İlginizi Çekebilir: 

Bu Neyin Tavası Mithrain bölümü ile karşınızda!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel