Connect with us

PUBG

PUBG Partnerlik Programı başvuruları açıldı

PUBG Partnerlik Programı başvuruları açıldı.

PUBG Partnerlik Programı başvuruları açıldı

Yapılan son duyurulara göre Battle Royale türündeki en popüler oyunlardan biri olan PUBG: BATTLEGROUNDS’ın oyunun içerik üreticileri ile bir araya geldiği PUBG Partnerlik Programı başvuruları açıldı.

Yapılan duyuruda ve başvuru sayfasına belirtilene göre partnerlik programına kabul edilecek olan içerik üreticiler partnerlere özel oyun ve Sandbox erişimine, özel partner droplarına, kişisel kullanım için oyun içi kodlar ve topluluk hediyelerine, çeşitli partner SWAG droplarına, sadece partnerlere özel iletişim kanallarından direkt desteğe ve topluluk için düzenlenecek olan etkinliklere desteğe erişme şansını yakalayabilecek.

Kuzey Amerika, Okyanusya, Avrupa, Birleşik Krallık, Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerinden içerik üreticilerinin başvurabildiği PUBG Partnerlik Programı için bazı standartlar bulunuyor.

PUBG Partnerlik Programı başvuru şartları da paylaşıldı

Paylaşılan bilgilere göre başvuran kişilerin canlı yayıncı veya video platformlarında içerik üretici olması, kanalında PUBG: BATTLEGROUNDS geçmişi olması, iyi bir rol model olması, bir topluluğa sahip olması, iyi bir izleyici etkileşimine sahip olması ve sosyal medyada var olup etkisinin olması gerekiyor.

Bu detaylara ek olarak başvuruda bulunacak olan içerik üreticilerin minimum olarak ortalama 2500 video görüntülenmesi veya ortalama 100 izleyiciye sahip olması ve kanallarında aktif olarak PUBG: BATTLEGROUNDS içeriği üretiyor olması tavsiye ediliyor.

Siz de PUBG Partnerlik Programı başvurusu yapmak isterseniz buraya tıklayarak oluşturulan sayfaya ulaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

PUBG Continental Series 6 EU tamamlandı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


PUBG