Connect with us

Espor

PUBG Silah Güçleri: PUBG silahları ne kadar hasar veriyor?

PUBG'deki Silahları Hasarlarını ve Detaylı Bilgileri Gösteren Liste

PUBG‘de silahlar arasında seçim yapmak zorunda kalıp kendini pişman hissedenlere müjde! Neyse ki, bir Reddit kullanıcısı olan “Exooo” tarafından yapılan bu e-tablo, okunması kolay bir biçimde hazırlanmıştır. Sayfa sürekli olarak güncelleniyor, bu yüzden kullanılabilir olarak bir silah eklendiğinde hızlıca yeni sayıları içeriyor.

DPS ve AKM

Birini öldürmek için kaç kurşun tutturmanız gerektiğini, DPS ve atış hızı gibi bilgileri içerdiğini gösteren renk kodları ile de okunması ve anlaşılması gayet kolay hale getirilmiş. Yani, örneğin AKM, sadece iki atışta üç boyutlu bir kaskı olan birini öldürme potansiyeli ile en zora çarpıyor.

Hazırlanan PUBG silahları ile ilgili olan liste popülaritesini gittikçe arttırıyor

Yukarıdaki tablo, Exoooo’un Reddit’e gönderdiğinden bu yana yararlılığını ve popülaritesini her zaman arttırdı ve gerekli düzenlemeler ile her zaman güncel kalmaya devam ediyor.

Bu detaylı tabloda PUBG’de bulunan tüm silahların hangi seviyelerdeki zırhlar ile hangi silahlar ile kaç vuruşta öleceğini veya vuruşlarda kaç hasar alacağı detaylıca belirtilmiş. Ayrıca silahların hangi mühimmat tipini kullandığını, arka arkaya yapılan atışların arasındaki zaman, mermi hızı ve silahların atış oranını da tabloya eklemişler.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor