Connect with us

Video Konusu

PUBG Türkiye Topluluk Yöneticisi Begüm Gürses ile konuştuk

PUBG Türkiye Topluluk Yöneticisi ile konuştuk, oyun hakkında bilgi aldık.

  1. Merhabalar, sizden PUBG hakkında bilgi alacağımız için çok mutluyuz. Öncelikle sizi tanımayanlar için kendinizden bahseder misiniz?
  2. PUBG Türkiye’nin topluluk yöneticilerinin görevleri neler? PUBG’nin Türkiye kitlesi için şu anda neler yapılıyor ve gelecekte neler düşünülüyor?
  3. PUBG, Türkiye’de aktif olarak nasıl faaliyetler yürütüyor? Son çalışmalar hakkında bilgi alabilir miyiz?
  4. PUBG, Twitch’in de gözde oyunlarından biri. Peki bir topluluk yöneticisi olarak Twitch yayıncılarıyla aranız nasıl, hangilerini takip ediyorsunuz?
  5. PUBG espor sektörü içinde gayet büyük bir havuza sahip görünüyor. Bir diğer yandan oyunun espor kategorisinde yer alamayacağı, çünkü oyundaki “loot”ların şans eseri olduğu, bunun da eşit bir oyun sunmadığı söyleniyor. PUBG’nin espor ile ilişkisini nasıl görüyorsunuz?
  6. Türkiye E-Spor Federasyonu ile Türkiye’deki espor ortamı devlet denetimi altına girdi. Peki PUBG için böyle bir söylem var mı? Sizce federasyondan herhangi bir bilgi veya iletişim talebi geldi mi?
  7. PUBG’de daha iyi noktalara gelmek isteyen takımlar ve oyuncular kendilerini hangi platformlarda ve turnuvalarda deneyebilirler? Gelişmekte olan takımlara neler önerirsiniz?
  8. Esporun 2020’den sonra çok daha büyük bir atılım yapacağı söyleniyor. Bu atılımda PUBG’nin rolü sizce ne olur?
  9. Sorularımızı cevapladığınız için teşekkür ederiz. Son olarak Playerbros takipçilerine ve PUBG oyuncularına neler söylemek istersiniz?
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Video Konusu