Connect with us

PUBG

PUBG, iki gün boyunca bedava olacak

PUBG, Xbox One kullanıcılarına özel ücretsiz oluyor!

Son dönemin en popüler hayatta kalma oyunu olan PUBG, iki gün boyunca ücretsiz olacak. Oyunseverlerde büyük merak uyandıran açıklama Microsoft tarafından yapıldı. Xbox One kullanıcıların oyunu ücretsiz indirebileceği tarih ise şimdiden belli oldu.

2 gün boyunca ücretsiz olacak

Xbox Live God üyesi olan ve Xbox One’ı olan herkes PUBG’yi satın almadan iki boyunca ücretsiz olarak oynayabilecek. Microsoft tarafından verilen bu müjdeli haberde, Xbox Live Gold Free Play Days kapsamında oyuncular PUBG’yi bedava indirebilecek. Oyunu indirmek için Xbox Live God üyesi olmanız yeterli olacak. 19-22 Nisan tarihleri arasında sizler de oyunu oynayabilir ve eşsiz hayatta kalma deneyimini yaşayabilirsiniz.

PUBG’ye yeni mod geldi!

Ayrıca yine yapılan açıklamaya göre oyunu direkt mağazadan veya Gold bölümünden indirebileceksiniz. Oyunu oynarken kazandığınız hediyeler veya paralar, oyunu aldıktan sonra hesabınıza aktarılacak.

Yeni güncellemeler ile oyun çok değişti!

Çıktığı günden bu yana hem PC hem PUBG mobile oyuncuları tarafından büyük beğeni alan oyun zirveye oturmayı başardı. Hatta PUBG çakması oyunlar da piyasada oldukça fazla türedi. Ancak PUBG kadar başarılı olan bir oyun olmadı. Sürekli oyuncular ile iç içe olan oyun yapımcıları, oyunu oyunseverlerin isteklerine göre şekillendirmeye devam ediyor. Ayrıca gelen güncellemeler ile oyun sürekli olarak yeniliklere ev sahipliği yapıyor. Bu da oyuncuların uzun süre oynadıklarında oyundan sıkılmamalarını sağlıyor. Hatta tüm online oyunların büyük sorunu olan ping sorunlarına bile çözüm üretmeye çalışıyorlar. Oyuncular için en adil ve en oynanabilir koşulları yaratmak adına çalışan PUBG, uzun bir süre daha zirvede kalacak gibi duruyor.

PUBG’ye ping sorunları ile ilgili güncelleme geldi

Xbox One ile PUBG oynanışı

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


PUBG