Connect with us

Espor

PUBG’nin yeni güncellemesiyle paraşütler renkleniyor

PUBG’ye kozmetik içerikler gelmeye devam ediyor.

Aviator kasası giysileri

PUBG’nin en yeni güncellemesi oyunun test sunucusunda kullanılabilir halde ve bu güncelleme oyuna yeni özelleştirme öğelerinin eklenmesine odaklanıyor.

Güncellemenin en önemli özelliği yepyeni Bengal Tiger paraşüt kaplaması oldu. Bu kaplama, 5 dolarlık bir fiyat ile ayrı bir ürün olarak olarak satın alınabilir ve hesap başına bir kez satın alma sınırı mevcut. Kaplama, oyundaki uçaktan atlarken kullanılan paraşütün görünümünü değiştiriyor.

PUBG Bengal Tiger paraşütü

PUBG Bengal Tiger paraşütü

Güncelleme ile PUBG’ye yeni bir kasa daha eklendi

Oyuna yeni eklenen Aviator kasası da fotoğraflarda görüldüğü gibi birçok yeni kıyafet ekliyor. Sandık, oyun içi mağaza menüsünde bulunabilir ve açılış için bir Aviator Anahtarı gerektiriyor.

Geliştirici şirket, oyunun son güncellemesinden neredeyse üç hafta önce, oyundaki birçok silahta büyük denge değişikliklerinin olduğunu ve geri bildirimleri yakından takip ettiğini söyledi. Ayrıca PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın performans konusu, bir çok oyuncunun FPS düşüşlerini ve sunucu gecikmesini bildirmesi ile sorun olmaya devam ediyor. Geliştirici, bu konunun ileriye doğru bir önceliğe sahip olduğunu yineledi.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor