Connect with us

Espor

PUBG yeni modu ile geldi: Artık Deathmatch oynayabiliyoruz

PUBG yeni oyun moduyla karşımızda.

Espor dünyasının son dönemdeki parlayan yüzü PUBG yeni modu ile geldi. Oyunculara hayatta kalma üzerine temalı bir deneyim sunan yapım, şimdi de espor dünyasının antreman sahası olarak gösterilen gösterilen Deathmatch modelini yeni mod olarak oyuna ekledi.

Hayatta kalma teması üzerinden ilerlediği için hayatınızı kaybettiğinizde sonlanan oyun, yeni moduyla hayatta kalmanızı değil, daha fazla aksiyona girmenize olanak tanıyor. Özellikle CS: GO oyuncuları tarafından “aim antremanı” olarak da görülen bu oyun modu, PUBG oyuncularının oyun içi mekaniklerini hızlandırmaları için önemli görünüyor.

Amaç hedefe ulaşmak

Direkt silahlı ve kamuflajlı olarak haritaya inen oyuncular, bu modta oyunun amacı hayatta kalmak yerine önceden belirlenmiş “kill” sayısına ulaşabilmek. Hâl böyle olunca büyük bir rekabete kapı aralayan bu mod, ölmeniz durumunda sizi yeniden paraşütle haritaya bırakıyor. Yeniden haritaya inme sırasında istediğiniz bölgeyi seçebilmeniz olanak tanıyan bu yenilik, şimdiden Twitch yayıncılarının da ilgisi olmuş durumda.

Oyunun üst kısmında yer alan sayaçların oldukça önemli olduğu Deathmatch modu, her bir dakikada bir ölen oyuncuları yeniden oyuna dahil ediyor. Bu anlamda üst taraftaki sayaçların ne anlama geldiği ve oyun nasıl bir etki yapacağını bilmek gerek.

wtcn – PUBG Deathmatch

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor