Connect with us

Espor

PUBG yeni yol haritasını martta açıklayacak

pubg yeni

PUBG yeni yol haritasını martta açıklıyor. Resmi Twitter ve Instagram hesaplarından Amsterdam ofisinda çalışmalara başladığını belirten yapım, vites arttırdı. Oyunda performans adına büyük değişiklikler olacak. Üstelik güncellemeler bununla da sınırlı kalmayacak. Artık daha sık ve daha fazla oyunu etkileyecek güncellemelerin geleceği belirtildi.

PUBG yeni yol haritasını açıklayacak!

2018’in ilk başlarında oyunda sadece hileyi önleme adına büyük güncellemeler ve çalışmalar yapan PUBG, gelecek güncellemeler ile daha fazla oyuna odaklanmayı planlıyor. Özellikle hileye odaklanmasından dolayı oyunun ve sistemin gelişimin geciktiği açıklayan PUBG, yeni dönemde neler yapacağına dair ipuçlarını resmi Twitter ve Instagram hesaplarından paylaştı. Detaylı bir şekilde ise bu ay içinde paylaşım olacak.

Oyunun performansı artacak!

Yeni gelecek güncelleştirmeler ile daha kapsamlı ve gerçekçi bir oyun ortaya çıkartmaya çalıştıklarını belirtiyorlar. Ayrıca oyunun oynanışında ve performansında da büyük iyileştirmelerin yapılacağı belirtildi.

Yeni harita geliyor!

Mart ayı içerisinde oyunda ne değişiklikler yapılacak ve yapmak istediği geliştirmeleri bize açıklayacak olan Bluehole bu haberlerin yanında yeni bir haritanın da geleceğini duyurdu. Bu haber ile oyuncular çok heyecanlandı. Çünkü uzun zamandır ciddi bir güncelleme gelmiyordu ve oyunun çevrimiçi oyuncu sayısında belli sayıda bir düşüş yaşanmıştı.

https://platform.twitter.com/widgets.js

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor