Connect with us

PUBG

PUBG’ye zırhlı araç etkinliği geldi: Metal Rain modu ile ortalık karışıyor!

Zırhlı UAZ’lar ile karşılaşmaya hazır olun!

PUBG'ye zırhlı araç etkinliği geldi

PUBG’nin geliştirici ekibi bu aralar oldukça sıkı çalışıyor! Birkaç gün önce Kod Adı: Savage etkinliği daha yeni gelmişken yapımcıları yeni bir oyun modunu duyurdu. “Metal Yağmuru” ismi verilen mod, bu gece 5 sularında oyunda aktif oldu ve 23 Nisan Pazartesi günü saat 5’te kapanacak.

“Metal Yağmuru” isimli modda oyuncular her zaman olduğu gibi dörtlü takımlar yerine sekiz kişilik takımlara sahip olacaklar. Oyuna başladıktan sonra etrafta rastgele olarak dağıtılmış Flare Gun’ları bulmanız sizin için iyi olur çünkü sonunda bir hediye var.

PUBG’de Flare Gun’ın değeri arttı

Aldığınız Flare Gun‘ı havaya sıkıp biraz bekledikten sonra Drop atan uçaklar artık zırhlı bir UAZ atacak. Göklerden Uaz rakiplerinize karşı oldukça üstünlük sağlayacak. Ama unutmayın, aynı araç rakiplerinizde de olacak ve bu sefer onları öldürmek daha da zorlu hale gelecek.

Yeni mod, 96 oyuncuyla sınırlıdır (12 kişilik kadrolardan oluşan 12 grup), Kırmızı Bölge etkin olarak açık ve düzenli olarak drop düşüşleri de etkin olacak. Modun sadece Erangel haritasında oynanmasına izin verilecek. Modun keyfini çıkarabilmek için yaklaşık 2 gününüz var, vaktinizi iyi değerlendirin!

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


PUBG