Connect with us

Espor

PUBG’de 1 milyon oyuncu daha banlandı

Dünyanın en çok rağbet gören ve sevilen oyunlarından olan PUBG, oyunun düzenini bozan ve hile yapan birçok oyuncuya ceza kesmeye devam ediyor. Büyük ilgiyle gören ve son dönemin en popüler oyunu olan PUBG‘de bu banlanmalar son bulmayacak gibi gözüküyor.

PUBG‘nin güvenlik sağlayıcısı olan BattlEye ise hilecilere göz açtırmamakta kararlı. Sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama ile tam tamına 1,044,000 oyuncunun banlandığını söyleyen şirket bunların devamının geleceğinin de sinyalini verdi. Bu sayının çok daha fazla artacağını söyleyen şirketin gösterdiği çabalara rağmen PUBG‘de hileler devam ediyor. Hilecilere karşı belkide en büyük rekabeti veren oyunlardan olan PUBG, hile kullanan oyuncuları durdurmakta kararlı.

İlginizi Çekebilir: PUBG Güncelleme Detayları

PUBG’de Hileler Ne Olacak?

BattlEye ne kadar çaba gösterirse göstersin PUBG‘de hileler bitmek bilmiyor. Milyonlarca oyuncu banlanmış vaziyetteyken bu banlanmaların sayısının artacağını belirten şirket hilelerin sonunu getirmekte kararlı gözüküyor. Uzun zamandır birçok oyun firmasının göstermediği gayreti göstererek hiçbir hileciye acımayan PUBG ekibi, oyunda çok daha iyi bir rekabet ortamı yaratmak için çabalıyor. Umarız gösterilen çabaların sonuca ulaşmasıyla birlikte oyuncular güzel bir rekabet ortamına kavuşur.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor