Connect with us

PUBG

PUBG’den Avustralya Yangınına Yardım Kampanyası

Avustralya Yangın Yardımı – Tava kozmetiğinin tüm geliri bağışlanacak.

PUBG ekibi Avustralya‘daki yangının verdiği hasara yardım etmek için özel bir tava çıkarıyor. Birçoğumuzun bildiği gibi, Avustralya Eylül ayında başlayan orman yangınları nedeniyle kül oldu. Avustralya‘da yaklaşık 6 aydır devam eden yangınlar sağanak yağış ve beraberinde etkili olan sel olayının etkisi ile ilk kez 1 hafta önce kontrol altına alındı. Yangınlarda bu zaman kadar 33 kişi hayatını kaybetti, 11 milyon hektarlık alanda kül oldu. Ayrıca yangınlarda yaklaşık 1,25 milyar hayvan can verdi ve daha fazlasının da yaşamını etkiledi.

PUBG ekibi bu olay için “Yangının durdurulmuş olmasına sevinsek de arkasında inanılmaz derecede bir hasar bıraktı. Avustralya’ya bu zor zamanında yardımcı olmak için, sınırlı süreliğine “Avustralya Yangın Yardımı – Tava” kozmetiği satışlarından fon toplama kararı verdik.” dedi. Topluluk sanatçısı @swatercolour tarafından yapılmış bu tava 2.99$’a satılacak ve tüm geliri Avustralya’ya yardım için bağışlanacak.

“Avustralya Yangın Yardımı – Tava” PC ve Konsollarda satışa sunulacak.

  • PC: 19 Şubat – 18 Mart – 2,99 $
  • Konsol: 27 Şubat – 26 Mart – 300 G-Coin

Tavayı satın alanlara şimdiden teşekkür eden PUBG ekibi, tavayı kendine göre bulmayanlara afet yardım çabalarını araştırmasını ve doğrudan seçtiği bir hayır kurumuna bağışta bulunmasını önerdi. PUBG ekibinin yardım kampanyası hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Çocukluğundan beri oyunlarla büyümüş ve üniversitede de dijital oyun tasarımı ve geliştirmeye yönelmiş sıradan biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

PUBG