Connect with us

PUBG

PUBG’den ikinci yıl mesajı: “Son derece mutlu ve gururluyuz”

PUBG şu günlerde 2. yılını kutluyor. 2 yıldır oyuncuların gözde oyunları arasında yer alan PUBG’nin ikinci yıl için bir mesajı var. İşte o mesaj:

PUBG şu günlerde 2. yılını kutluyor. 2 yıldır oyuncuların gözde oyunları arasında yer alan PUBG’nin ikinci yıl için bir mesajı var. İşte o mesaj:

Sevgili PUBG Oyuncuları,

Dolu dolu geçen iki muhteşem seneyi ardımızda bıraktık; PUBG bugün, çıkışından bu yana geçen ikinci yıl dönümünü kutluyor! Battle Royale türünün doğuşuyla çığır açan bir oyun deneyimine tanıklık ettik, beta ve erken erişim aracılığıyla birlikte öğrenip birlikte büyüdük, ilk etapta küçük bir ekip tarafından geliştirilen oyunumuzun gitgide büyüyerek dünyanın en çok oynanan oyunlardan biri haline gelmesini izledik. Oyunumuzun mütevazı başlangıcını son derece iyi yansıttığına inandığımızdan, bugünü, tüm platformlarda PUBG’nin yıl dönümü seçtik.

Özellikle 2018 yılını dikkate aldığımızda, çeşitli sorunlarla uğraşmaya başladık ve beraberinde şirket olarak dersler çıkardık, oyunun kalitesine ilişkin birçok iyileştirme yapıp sizlere, daha yüksek kalite ve daha istikrarlı bir yapı sunmayı hedefledik. Ayrıca 2018’de Eğitim Kampımızın yanı sıra iki yeni harita sunduk; bu iki harita, küçük ancak vahşi bir ada olan Sanhok ve karla kaplı toprakların güzelliğiyle bezenmiş Vikendi oldu. Son olarak, XBOX ve PlayStation ile uyumlu resmi sürümler sayesinde, oyuncularımızın PUBG deneyimini konsol üzerinden yaşayabilmelerini sağladık.

Geçen sene, Berlin’de gerçekleşen PGI turnuvası, Twitch’in yanı sıra devam eden Broadcaster Royale turnuvaları ve dünya çapında düzenlenen PUBG pro espor ligleri ile giderek büyüyen PUBG müsabakalarına tanıklık ettik.

2018’de başarmış olduğumuz her şeyden ötürü son derece gururluyuz, sizin sevginiz ve desteğiniz olmasaydı bunların hiçbirini başaramazdık. Sizlere teşekkür etmek ve ikinci yıl dönümümüzü kutlamak amacıyla, PC için 27.03 – 24.04, Konsol için de 09.04 – 07.05 tarihleri arasında oyunda ücretsiz olarak alabileceğiniz özel bir yıl dönümü eşyası sunuyoruz. PC kullanan oyuncularımız oyun içi mağazayı ziyaret edip “satın al” seçeneğiyle bu ücretsiz eşyayı alabilir, Konsol kullanan oyuncularımızın ise bu eşyayı almak için etkinlik tarihlerinde oyuna giriş yapmaları yeterlidir.

İki yıl içinde katettiğimiz yolu kutluyor olmamız, önümüzde daha başarmamız gereken şeyler olduğunun bilincinde olmadığımız anlamına gelmiyor. Mevcut durumda, ilk haritamız olan Erangel’e yönelik iyileştirmeler için yoğun bir planlama süreci içindeyiz. Bu süreçteki ilk değişikler olan ganimet artırma ve iyileştirme süreci halihazırda test sunucularında yerini aldı ve bunlarla ilgili geri bildirimlerinizi dört gözle bekliyoruz.

Eşi benzeri olmayan desteğiniz için size ne kadar teşekkür etsek az ve böyle bir günde, son derece mutlu ve gururluyuz; kendimizi, PUBG’yi olup olabileceği en iyi oyun haline getirme amacına her zamankinden de çok adamış bulunuyoruz.

Gitmeden önce, PUBG Corporation’ın CEO’su CH Kim’den gelen özel bir mesajı sizlerle paylaşmak istiyoruz:

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

PUBG