Connect with us

PUBG

PUBG’ye çapraz platform desteği geldi

Güncellemede bir de yeni bir silah var.

Battle Royale türünün popüler oyunlarından olan PUBG için merakla beklenen çapraz platform nihayet desteği geldi.

PlayStation 4 ve Xbox One arasında karşılıklı olarak oyun oynanmasını sağlayan güncellemenin yanında oyuna eklenen birkaç yenilik daha var. PUBG şu an için (mobil versiyonu saymayacak olursak) PlayStation, Xbox One ve PC olmak üzere 3 platformda oynanabiliyor. Bu güncelleme ile birlikte konsol cephesinde yer alan oyuncular birbirlerine karşı oynayabilecekler.

Çapraz platform desteğinin yer aldığı güncelleme içerisinde birkaç ufak yenilik de barındırıyor. Her iki platformdan oyunu oynayan insanlar artık tek bir maçta karşı karşıya gelebileceğinden ekranın sağ üst kısmında yer alan kill tablosunda oyuncuların isimlerinin yanında oyuna katıldıkları platformun da simgesi bulunacak.

Yeni silah: DBS Shotgun

Tüm bunların yanı sıra son güncelleme ile birlikte oyun içindeki ufak bug’lar da düzeltilmiş durumda. Ancak oyuncuları en az çapraz platfrom desteği kadar heyecanlandıran bir diğer şey ise oyuna yeni eklenen bir silah. DBS isimli bu yeni pompalı tüfek yalnızca air drop’lardan bulunabiliyor. Oyunun kuşkusuz en güçlü pompalı tüfeği olan DBS dinamikleri nasıl değiştirecek ilerleyen günlerde göreceğiz.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

PUBG