Connect with us

PUBG

PUBG’ye FPS Modu Geldi

BlueHole

Son zamanların fenomen oyunu PUBG, Steam’de çıkışından bu yana güncellemelere doyamıyor. Her hafta güncelleme yayınlayan Bluehole, 20. güncellemesini Steam’de yayınladı. 1.3 GB boyutundaki güncelleme, optimizasyon sorunlarını gideriyor ve FPS modunu getiriyor.

Güncelleme detayları

Güncellemede, kullanıcılar tarafından istenen özelliklerden biri olan, yalnızca FPS görünümüyle oynanabilen sunucular oyuna eklendi. Ayrıca 6 çekirdek ve üstü işlemciler için oyun performansı ve oyununun arayüzü optimize edildi. Bunların dışında, genel olarak sorunlar giderildi.

Bluehole  için asıl mücadele yeni başladı

Oyunu tamamlamak kadar, onu tamamladıktan sonra geliştirmek de önemlidir. Oyuncu kazanmaktan zor bir şey varsa o da mevcut oyuncuları korumak ve artırmaktır. Bir oyunun popüler olması, o oyun için geçici bir başarıdır. Önemli olan, oyunun uzunca yıllar, ilk günkü heyecanıyla takip edilmesi ve oynanmasıdır.

Bu yüzden popüler kültürde, sırf bir oyun popüler oldu diye başlayan oldukça insan vardır. Önemli olan buradaki istikrardır. İşte bu yüzden PUBG için asıl mücadele simdi başlıyor. Rüzgar şimdilik PUBG’nin arkasında ama hamlelerini doğru oynamazsa, ona yardım eden bu rüzgar oyunun sonunu da getirebilir…

Bluehole’sa bu konuda epey kararlı. PUBG’yi 10 sene boyunca destekleyeceklerini söyleyen firma, periyodik olarak yaptığı güncelleştirme ve iyileştirmelerle bunu yavaş yavaş kanıtlıyor.

Son olarak PUBG’nin final sürümünün 2017’nin son çeyreğinde çıkacağını, oyunun 6 milyon kopya satıp 500 bin aktif kullanıcısı olduğunu ve sadece temmuz ayında Twitch’te 60 milyon kişi tarafından izlendiğini de hatırlatalım.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


PUBG