Connect with us

Dota 2

Puppey, Dota2 oyuncuları için FPL’in büyük planları olduğunu söyledi

Puppey, Dota2 oyuncuları için FPL’in büyük planları olduğunu söyledi

Dota 2

Puppey, Dota2 oyuncuları için FPL’in 2018’den bu zamana kadar olan en büyük planlara sahip olduğunu söyledi. Tecrübeli oyuncu FPL’in daha fazla ciddiye alınması ve genç yeteneklerin bulunması gerektiğine inanıyor.

FACEIT, çeşitli oyunlarda üst düzey oyuncularla oynamak için en iyi rekabetçi oyun platformlarından biridir. En üst seviye CS: GO platformu olarak zaten her yerde biliniyor. CS:GO ve PUBG‘de önemli başarılara ve rekabete imza atmış olan FACEIT, Dota 2 sahnesi için planlarını daha çok artırmaya başlayacak gibi görünüyor. Team Secret’in oyuncusu da bu konu hakkında hayranlarına ve Dota2 oyuncularına müjdeyi verdi.

Dota 2 2014

Team Secret’in Dota2 oyuncusu Puppey FPL’in öne çıkmasında yardımcı oluyor. Tecrübeli oyuncu aynı zamanda, “Genellikle, şirket içi ligler resmi olmayan bir kapalı sezonda her turnuvadan sonra yapılır. Birçok üst düzey oyuncu yeteneklerini keskin tutma şansını elde ederken, lig genellikle birinci kademe sahneye çıkma zirvesindeki oyunculardan oluşur.” ifadelerini kullandı.

Ünlü Dota2 oyuncularıyla daha fazla mücadele ve rekabetçi ortam, profesyonel oyuna sıçrama yapmaya hazır olanları öne çıkarmaya yardımcı olabilir. Hatırlarsınız Nigma’nın MinD_ContRoL gibi önemli oyuncuları başlangıçta şirket içi liglerde keşfedilmişti. Korona virüs yüzünden evde kalınan bu su süreçte daha fazla oyuncu oyunu oynayabilir ve daha fazla genç yetenek keşfedilebilir.


İlginizi Çekebilir:

The FACEIT Scouting Grounds Circuit, 1 Mayıs’ta başlıyor

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Dota 2