Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Quantum Bellator Fire hayallerini gerçekleştiriyor

Quantum Bellator Fire Copenhagen Games'e Davet Edildi

Danimarka’da gerçekleşecek etkinliğin organizatörleri televizyon sağlayıcısı Waoo ile ortaklık anlaşması imzaladığından, bu yılki Copenhagen Games’de minimum 100.000 $ ödül havuzuna sahip olacaklar. On gün önce North, turnuvada ilk davet edilen takım olmuştu.

Quantum Bellator Fire, 28 Mart – 1 Nisan tarihleri ​​arasında Danimarka’nın Kopenhag şehrinde bulunan Mathias “MSL” Lauridsen takımına katılacak. Ruslar, ELEAGUE Major 2018‘de çeyrek finale yükselerek Efsaneler spotunu garantileyen şaşırtıcı performanslara imza atmıştı.

Copenhagen Games’e katılmak ekibin hayallerinin arasındaydı

Rus takımın antrenörü, kendilerini bir gün bu turnuvaya katılıp katılmayacaklarını düşündüklerini söyleyerek davet üzerine heyecanını dile getirdi:

“Geçmişte Copenhagen Games‘i izledik, oyunları izlediğimiz tüm zamanlarda kendimizi orada düşündük ve bir gün biz de orada olacağız dedik. Şimdi ana turnuvada oynamak için davet ediliyoruz, bu harika bir duygu. Danimarka’yı ziyaret edeceğiz ve harika Kopenhag’ı göreceğiz, bu davet için çok heyecanlıyız!”

Kalan iki davet hakkı ve turnuva hakkındaki format, ödül dağılımı ve turnuva tarihi şu anda belirli değil. Ama bu detayların gün geçtikçe oyuncular ile paylaşılacağı hali hazırda biliniyor. Davet edilenler dışında 4 takım daha elemeler ile etkinliğe katılma hakkına sahip olacak.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive