Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

rain, ESL Pro Lig Finali için girdiği bahsi kaybetti ve sigara yedi

rain, Twitter’dan girdiği bahsi kaybetti ve sigara yedi.

FaZe takımının ünlü oyuncusu rain, Twitter’dan girdiği bahsi kaybedince sigara yemek zorunda kaldı. Söylediklerinin arkasında duran rain, ESL TV kameralarının önünde sigarayı yedi.

Aslında iddia FaZe takımı ile ilgili değildi. Tamamen turnuvanın finalinde mücadele edecek olan Astralis ve Team Liquid ile ilgiliydi. rain kendini Astralis’in son zamanlardaki muhteşem performansına öyle bir kaptırmış olacakki, Twitter’dan yaptığı paylaşımda Astralis takımının final serisini 3-0 geçeceğini savundu.

İşte rain’in o paylaşımı

“Eğer Astralis 3-0 kazanmazsa, sigara yiyeceğim.”

Her ne kadar Astralis turnuvayı kazanmış da olsa, şampiyonluk kadar konuşulan diğer olay ise bu paylaşım oldu. Aslında çoğu kişinin rahmini Astralis’in final serisini 3-0 geçeceği yönünde olmuştur. Ancak Kuzey Amerika temsilcisi Liquid, rakibine karşı bir harita kazanmayı başardı. Bu performans sadece rain’i değil, diğer izleyenleri de şaşırttı.

Twitter paylaşımından sonra final maçı 3-1 Astralis lehine bitti. FaZe takımının star oyuncusu ise verdiği sözü tuttu ve sigarayı yedi. O görüntüler ise kameraya işte böyle yansıdı.

Yıldız oyuncunun sigara yediği anlar

Video içerisinde “Sözümün eri bir erkeğim, ne dediysem yapıyorum.” dedi. Tahmin edebileceğiniz gibi bu deneyim hiçte keyifli değildi.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive