Connect with us

Güncel

Rainbow Six Siege “Containment” etkinliği hakkında bilinen her şey

Containment etkinliğinde oyuncuları neler bekliyor?

Rainbow Six Siege’i oyun olarak daha ilgi çekici yapan şey, her yeni sezonda getirdiği benzersiz oyun etkinlikleri oluyor.

Rainbow Six Siege, Quarantine’in yaklaşan sürümünü kutlamak için Rainbow Six Siege, Containment adlı Salgın temalı bir etkinlik düzenliyor.

2 Ağustos’ta Ubisoft, etkinlik temalı bir Konsolosluk haritasında seçici operatörlerin Protean sürümlerini içeren Containment için bir fragman yayımlandı. Fragmana göz atmak isterseniz, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Siege etkinliğinde hem React fraksiyonu hem de ilk kez Outbreak etkinliği sırasında görülen bir uzaylı parazit olan Proteans yer alıyor. Etkinlikte beş operatör olacak: Aruni, Jager, Kaid, Mira ve Warden.

Öte yandan, oyundaki diğer tüm saldırganlar bu etkinlik sırasında oynanabilir olacak.

Oyun modu, Chimera organizması tarafından devralınan, Rainbow Six’in Konsolosluk adlı tanınmış haritalarından birinde geçiyor. Bu durumda, saldırganların virüslü haritadaki yuvaları yok etmesi, savunucuların ise onları koruması gerekir.

Savunanların silahları yoktur ve sadece yakın dövüş ile saldırabilirler. Saldırganlarla silahlarla yüzleşmelerine yardımcı olmak için Proteanlar daha hızlı ve daha güçlü hale getirildi. Tüm Proteanlar, Oryx ve Aruni’nin bir araya gelerek saldırganları yavaşlatma yeteneğine sahiptir, ayrıca dikenli tel de sağlanır.

Yeni etkinlik ayrıca toplam 33 öğe içeren yeni bir koruma koleksiyonunu da içeriyor. Bu kozmetikler, etkinliğin 300 R6 Kredisi veya 12.500 Şöhret olan alfa paketi aracılığıyla elde edilebilir.

Oyuncular ayrıca üniformalar, başlıklar ve silah görünümleri içeren Operatör Paketini toplam 1680 R6 Kredisi karşılığında satın alabilirler.


İlginizi Çekebilir:

Galakticos Ata “atabeast” Coşkun ile resmi olarak yollarını ayırdı!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel