Connect with us

Güncel

Rainbow Six Siege’den Jackal’a büyük güncelleme!

Bakalım güncelleme beklentileri karşılayacak mı?

jackal

Rainbow Six Siege oyundaki birbirinden farklı özelliklere sahip operatörler ve sürekli güncel tutulan içeriği ile son dönemlerin popüler oyunlarından. Oyunun son güncellemesi ise operatörler arasından Jackal hakkında.

Operatörlerin hepsinin birbirlerine göre avantaj ve dezavantajları bulunsa da kimi karakterler oyuncular tarafından pek tercih edilmiyor. Seçilme istatistikleri bir hayli düşük olan Jackal’da onlardan biriydi. Ubisoft bu duruma bir dur demek için Jackal üzerinde çeşitli değişikliklere gitme kararı aldı. İşe operatörün ekipmanlarını güncellemek ile başlayan firma Eyenox Model III için önemli eklemelerde bulundu.


Değişikliklerden en dikkat çekenlerinden biri ise Jackal’ın rakiplerin bıraktığı ayak izlerinin ne zaman bırakıldığını tespit edebilecek olması. İzler bırakıldığı zamana göre renklendirilecek ve bunlar tarandığında ekranda çeşitli bildirimler ile ipuçları alacağız. İzlerin bırakıldığı zaman uzadıkça ekranda göreceğimiz bildirimler de azalmaya başlayacak. Jackal ayak izlerini tarayarak edindiği bilgileri takım arkadaşları ile de paylaşabilecek ancak bu özelliğini kullanması durumunda kendisi aynı ayak izini takip edemez hale gelecek.

Şu an test sunucusu üzerinden denenebilecek değişiklikler hangi oranda oyuna eklenecek, oyuncular bunlardan memnun kalacak mı bunları ise zaman gösterecek.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Güncel