Connect with us

LoL

Rakan’ın ultisinde bir hata bulundu: Mevcut sorunlar ne zaman çözülecek?

LoL oyuncusu, Rakan’ın ultisinde bir hata buldu. Hesap aktarımları sorunları ne zaman çözülecek? Rioter Reddit’te cevapladı.

LoL’de uzun bir süredir hesap aktarımları kapalı. Üstelik bir kullanıcının keşfettiği Rakan ultsindeki problem de gündeme düştü. Riot bunu ne zaman çözecek?

Öncelikle dün Reddit’de atılan bir post Rakan’ın ultisinde bir problem olduğunu ortaya çıkardı. Ultiyi kullandığınızda normal saldırı menzilinden çok daha kısa bir menzile sahip olan şampiyon, adeta yakın dövüşçüye dönüşüyor. Rakan’ın ultisinin menzilini kısaltan hatayı ise bir League of Legends oyuncusu ortaya çıkardı. Aynı zamanda şampiyon zaman zaman bu yeteneği kullandığında ultisinin çarpışma özelliği de çalışmıyor.

İşte o hata ve oyuncunun yorumları

Riot bu sorunları ne zaman çözecek?

Bu hatayla beraber aynı zamanda hesap aktarımları da uzun bir süredir kapalı. Hesap aktarımlarının başarısız olmasını sağlayan bir hata nedeniyle kapatılan bu hesap hareketi için uzun süredir açıklama gelmemişti. Ancak dün atılan Rakan yazısının altına Riot Games Oynanış Verileri Ekibi Lideri Blaustoise açıklama yaptı. Blaustoise, ABD’deki Noel Bayramı tatili nedeniyle ekiplerinin tatilde olduğunu ve yeni yılda ilk iş olarak bu soruna bakacaklarını söyledi.

Rakan sorununu ekiplerin tatili biktikten sonra çözeceklerini söyleyen Rioter, aynı zamanda hesap aktarım sorununun da neden uzun zamandır çözülemediğini açıklamış oldu.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

1 Yorum

1 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL