Connect with us

Twitch

Rammus53 Twitch’ten ban yemesi hakkında bir video yayınladı

İslam “Rammus53” Ekşi: “Benim dört senemi heba ettiler.”

Rammus53 Twitch'ten ban yemesi hakkında bir video yayınladı

Geçtiğimiz yıllarda çok hızlı bir çıkış yakalayan ve ani bir şekilde Twitch üzerinden banlanan Rammus53, yaklaşık dört aydır Twitch üzerinde yayın gerçekleştiremiyordu. 6 Nisan Salı gününün akşam saatlerinde ise yayıncı, bu konu hakkında bir video yayınladı.

“TWİTCH’DEN BENİ KİM BANLATTI !! ( HERŞEYİ AÇIKLADIM )” ismi verilen sorgu temalı videoda yayıncının arkadaşları Mehmet Burak Şentürk ve Tugay Gök soruları yönelten taraf oldu.

İslam “Rammus53” Ekşi kendisine sorulan neden banlandın sorusuna “Ben bir gün yayındaydım. Bir tane çocuk çıkardım. O çocuk ile dans ettik, eğlendik sadece” dedi ve “İnsanlara ulaşmaya çalıştım, hiç kimse yardımcı olmadı bana, bir Allah’ın kulu. Daha ne yapabilirdim ki” sözlerini ekledi.

Videonun sonlarına doğru Nonolive isimli canlı yayın platformunda yayın yapamaya devam edeceğini belirten Ekşi, “Şimdi bu saatten sonra artık Twitch bizim için bitti yani. 100 tane mail atmama rağmen beni s**lemediler. Yani benim dört senemi heba ettiler.” dedi.

Rammus53 YouTube kanalı üzerinden yayınlanan videonun tamamını izlemek isterseniz buraya tıklayarak videoya ulaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

Jahrein’in KKHA programının yeni konuğu Efe Aydal olacak

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Twitch