Connect with us

Espor

Rapçi Canbay, Surreal Esports ekibine dahil oldu

Son zamanların popüler rapçilerinden Canbay, Surreal Esports bünyesine dahil oldu.

Rapçi Canbay, Surreal Esports ekibine dahil oldu

Surreal Esports gündemimize en son PUBG Mobile kadın takımı, VALORANT oyuncusu Alfajer’in dünyaca ünlü takım Fnatic’e olması ve VALORANT tarafındaki operasyonlarını durdurması ile gelmişti. Son haberlere göre takımın bünyesine sürpriz bir şekilde rapçi Canbay katıldı.

14 Haziran Salı gününün akşam saatlerinde takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuruya göre popüler rap ikilisi Canbay & Wolker’ın Canbay’ı, takımın yönetim ekibine dahil oldu.

Takıma katılan son isim yapılan paylaşımda takımın yeni ismi “Takımımızın yönetim ekibine dahil olan ailemizin en yeni üyesi Canbay’a hoş geldin diyelim. Birlikte güzel işler başarmamız dileğiyle, aramıza hoş geldin Canbay!” sözleri ile tanıtıldı.

Duyurunun yapılmasının ardından Instagram hesabı üzerinden güzel bir yolculuğa çıktıklarını dile getiren rapçinin takıma katılışı hakkında daha fazla detay paylaşılmadı.

Elektronik spor dünyası herkesin olduğu gibi rapçilerin de dikkatini çekiyor. Kısa süre önce efsanelerden Snoop Dogg, FaZe Clan’a içerik üreticisi olarak katılmıştı.

Sizler Surreal Esports’un bu son adımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüzbinlerce espor sever ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

Kolu kırılan FF oyuncusu lauress tekrardan sahnede!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor