Connect with us

Espor

Razer’dan Yayıncılar İçin Yeni Mikrofon

Razer'dan Yayıncılar İçin Yeni Mikrofon

Razer bugün yeni profesyonel USB mikrofonu olan Razer Seiren Elite‘i duyurdu. Şirket bu modeli ile en az karışıklık ile daha profesyonel ses kalitesi isteyen yayıncıları kendine çekmeyi planlıyor. Seiren Elite, tek bir dinamik kapsül tasarımı etrafında kurulmuş.

Yeni mikrofon genelde üst seviye yayın ekipmanlarında bulacağınız özellikler ile paralel bir şekilde “daha sıcak bir ses tonu” sunmakta. Aynı zamanda, dahili bir kulaklık amplifikatörü, düşük frekanslı titreşimleri önlemek için bir filtre ve bir sınırlayıcıyı bünyesinde barındırıyor.

Razer kurucu ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan, “Profesyonel kalitede mikrofonların çoğunda mikserler ve dönüştürücüler gibi ek kayıt ekipmanı gerekiyor ve sesinizi bilgisayarınıza aktarmanız gerekiyor” ve “Seiren Elite, yayıncıların içeriğine odaklanmasına ve yeni mikrofonun seslerini işleyebilmesine izin vererek bu sorunu çözdü.” dedi.

Razer Seiren Elite’in Özelliklerine Göz Atalım:

  • Örnek Oranı: min 44.1kHz / maks 48kHz
  • Bit Hızı: 16 bit
  • Kapsül: Tek Dinamik Kapsül
  • Kutup kalıpları: Kardiyot
  • Frekans tepkisi: 20Hz-20kHz
  • Bağlantı: Sadece USB
  • Maks. SPL: 120dB

Razer’in ana odağı, tüm bu profesyonel özellikleri bir tak-çalıştır paketi ile kullanıcılara sunmasıdır. Bu sayede mikrofonunuzu kullanmak için ayrı olarak bir miksere veya amplifikatörle uğraşmanıza gerek kalmıyor.

Haberin başından beri merak ettiğiniz konu olan ürünün fiyatına geldik. Şirketin açıklamasına göre şu anlık 200$ olarak görünüyor. Ama zaman içerisinde artı veya eksi olarak fiyat farkı oluşabilir.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor