Connect with us

Espor

Razer’dan Büyük Yenilik

Oyunculara yönelik ürettiği yüksek performanslı ekipmanlarla kendisini yakından tanıdığımız Razer yepyeni işler peşinde!

Özellikle espor arenasındaki organizasyonlara olduğu desteklerle ve birçok takımın sponsorluğunu üstlenmekle ön plana çıkan firma, büyük bir değişikliğe hazırlanıyor. Genellikle siyah ve yeşil olmak üzere koyu renklerin ağır bastığı ekipmanlarda artık daha açık tonlara da yer verilecek.

Daha açık renk tonları Razer kullanıcılarını bekliyor

Razer’ın tanıttığı Mercury ve Gunmetal versiyonları iki farklı renk olarak karşımıza çıkıyor. Gunmetal versiyon metalik gri rengine hakimken, Mercury versiyon ise süt beyaz tonunda bir görünüme sahip olacak.

Tanıtılan yeni renk türleri, ilk olarak Blackwidow X Chroma klavye, Lencehead TE Fare, Kraken 7.1 v2 kulaklık ve Invicta mousepad ürünlerinde tercih edilecek. İlerleyen süreçte ise diğer ekipman modellerine aktarılacak. İşte o açık renkli ekipmanlardan ilk görseller!

Yedi yıl boyunca laboratuvar ve hemşirelik eğitimi almasına rağmen tercihini tutkusunu yitirmediği eSpor'dan yana kullanan Serkan, en güncel içeriklerini Playerbros takipçileriyle paylaşıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor