Connect with us

Espor

REBELS Powered by DELL Seri 3 finali öncesi FUT Esports’ta kritik oyuncu değişimi

Büyük finalin başlamasından kısa süre önce takımın kadrosunda bir değişikliğe gidildi.

REBELS Powered by DELL Seri 3 finali öncesi FUT Esports'ta kritik oyuncu değişimi

ESA Esports tarafından hayata geçirilen ve sadece kadınların mücadele ettiği turnuva serisi olan REBELS Powered by DELL Seri 3’te 15 Haziran’da başlayan mücadeleler 23 Haziran Perşembe gününün akşam saatlerinde oynanacak olan büyük final karşılaşması ile sona erecek.

Ligde rakiplerini mağlup ederek finale yükselmeye hak kazanan takımlar Papara SuperMassive Blaze ile FUT Esports olurken, karşılaşmadan saatler önce FUT Esports VALORANT kadrosunda kritik bir oyuncu değişimi yaşandı.

REBELS Powered by DELL Seri 3 finalinde Eva FUT Esports ile mücadele edecek

Takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuruya göre oyunculardan Süreyya “Gia” Bayel, ailevi nedenlerden ötürü REBELS Powered by DELL Seri 3 final karşılaşmasına çıkamayacak.

Açıklamada belirtilene göre Gia’nın kadrodaki yerini, BBL Esports kadın VALORANT takımının oyuncularından biri olan Nur “Eva” Çakır Stand-In olarak alacak.

FUT Esports’un açıklamasında kadrodaki değişiklik haricinde konuya ilişkin tutum ve yaklaşımlarından dolayı ESA Esports, Papara SuperMassive Blaze ve BBL Esports’a teşekkür edildi.

Saat 18.30’da başlayacak olan REBELS Powered by DELL Seri 3 finalinde FUT Esports ile Papara SuperMassive Blaze, şampiyonluk unvanı ve bin dolarlık para ödülü için ter dökecekler.


İlginizi Çekebilir:

Galakticos kadın VALORANT takımını tamamladı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor