Connect with us

Espor

Red Bull Campus Clutch 2022’de şampiyon Werder Weremem oldu

Üniversiteler arası VALORANT turnuvası Red Bull Campus Clutch 2022’de şampiyon belli oldu.

Red Bull Campus Clutch 2022'de şampiyon Werder Weremem oldu
Fotoğraf: Red Bull Türkiye

Üniversite öğrencilerinin ülkesini ve okullarını temsil etmesine olanak sağlayan üniversiteler arası dünyanın en büyük global VALORANT turnuvası Red Bull Campus Clutch 2022’nin Türkiye finali, geçtiğimiz günlerde ESA’da yapıldı.

Türkiye’deki çevrim içi elemelerinin 1 Eylül’de başlayıp 2 ay boyunca sürdüğü turnuvada büyük finale Werder Weremem ve CouncilWolves takımları kaldı. Heyecan dolu anlara sahne olan mücadelenin ardından Werder Weremem takımı kupanın sahibi oldu.

Türkiye’nin en iyisi olan üniversite takımı Werder Weremem, 4-9 Aralık tarihlerinde Brezilya’da düzenlenecek olan dünya finaline direkt katılmaya hak kazandı.

Red Bull Campus Clutch 2022 için takımlara son şans

Yapı Kredi Play partnerliğinde gerçekleştirilen Red Bull Campus Clutch 2022’nin Türkiye ayağı sonlanırken, paylaşılan bilgilere göre turnuvada şanslarını tekrar denemek isteyen üniversite takımları için iki çevrim içi eleme düzenlenecek.

Takımlar, 12 Kasım ve 19 Kasım tarihlerinde yapılacak elemelerde finale kalmaya çalışacak. Avrupa’dan takımların da katılacağı son şans elemelerinin finali ise 20 Kasım’da yapılacak. Dünyanın en büyük VALORANT turnuvaları arasında yer alan  Red Bull Campus Clutch 2022 ile ilgili detaylı bilgi ve kayıtları yine Red Bull’un web sayfası üzerinden paylaşılacak.


İlginizi Çekebilir:

BBL Esports VALORANT takımında ayrılık! Koç Fabre ile yollar ayrıldı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor