Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Red Bull Flick 2022’de play-off’a kalan ilk takımlar belli oldu

Red Bull Flick 2022’de geriye 5 çevrim içi ve 2 çevrim dışı eleme kaldı.

Red Bull Flick 2022'de play-off’a kalan ilk takımlar belli oldu

Türkiye’nin en büyük ve en rekabetçi 2v2 CS:GO turnuvalarından biri olan Red Bull Flick 2022 yılında yeni şampiyonunu belirlemek için start aldı. Katılımcılarına Türkiye’den Kopenhag’a uzanan özel bir deneyim yaşatmak için yola çıkan Red Bull Flick’te mücadele ilk çevrim içi elemeyle başladı.

Elemeye katılan 240 takım, Red Bull tarafından tasarlanan CS:GO haritalarında 2’ye 2 formatında yeteneklerini sergiledi. Heyecan dolu günün sonunda TURKISH SLAP, REALENAYI2, Advanced Fire ve Only Wall takımları play-off’lara yükselmeyi başardı.

Red Bull Flick 2022’de geriye 5 çevrim içi, 2 çevrim dışı eleme kaldı

Geriye kalan 5 çevrim içi, İstanbul ve Ankara’da yapılacak 2 de çevrim dışı şehir elemesinde başarılı olan 28 takım daha isimlerini play-off turuna yazdıracak. Dev turnuvada ikinci çevrim içi eleme ise 16 Nisan Cumartesi günü gerçekleşecek.

Yılların eskitemediği CS:GO’da takım arkadaşı ile beraber hünerlerini sergilemek ve Türkiye’nin en iyisi olmak isteyenlerin kıyasıya mücadelesi Red Bull Flick 2022’de play-off turu 9 Mayıs Pazartesi gerçekleşecek. Play-off turunu da başarıyla geçen takımlar, 14 Mayıs’ta İstanbul’da yapılacak büyük finalde Türkiye’nin en iyisi olmaya çalışacak.

Finalde kupaya uzanan takım, Red Bull Flick Kopenhag Invitational’a katılma hakkı kazanacak.


İlginizi Çekebilir:

SHN Espor kadın VALORANT takımının tamamı ile yollar ayrıldı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive