Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Red Bull Flick’te rekabet devam ediyor!

Türkiye’nin en büyük CS:GO kapışması olan Red Bull Flick kıyasıya bir rekabete sahne olmaya devam ediyor.

Türkiye’nin en büyük CS:GO kapışması olan Red Bull Flick kıyasıya bir rekabete sahne olmaya devam ediyor. Oyunseverlerin, yıllara meydan okuyan oyun Counter Strike’ta 2’ye 2 formatında mücadele ettiği Red Bull Flick’te çevrimiçi elemeler sürüyor.

Türkiye’nin en iyisi olmak isteyenlerin evlerinden katılabileceği, 2 çevrimiçi eleme 20-21 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek. Oyun bitmesin isteyen oyunseverler Red Bull Flick ile ilgili detaylı bilgiye RedBull.com/flick adresinden ulaşabilir.

Türkiye’nin en büyük CS:GO kapışması olan turnuva şampiyonunu bulmak için yola çıktı. Amatörden profesyonele tüm oyunseverler, köklü oyun CS:GO’da 2’ye 2 formatında Türkiye’nin en iyisi olmak için mücadele edecek. Şampiyonluğa giden yol ise, çevrimiçi elemeler, play-off turu ve final etabından geçecek.

CS:GO’da takım arkadaşı ile beraber hünerlerini sergilemek ve Türkiye’nin en iyisi olmak isteyenlerin mücadelesine sahne olan turnuvada üçüncü hafta elemeleri de tamamlandı. 13-14 Mart tarihlerinde gerçekleştirilen çevrimiçi elemeler sonucunda play-off turuna katılmaya hak kazanan 2 takım ise Machine ve Saksafon oldu.

Oyunseverlerin evlerinden katılabileceği Red Bull Flick heyecanı, 20 Mart saat 20.00’de ve 21 Mart saat 18.00’de gerçekleştirilecek çevrimiçi elemelerle devam edecek. Oyun bitmesin isteyen oyunseverler ilgili detaylı bilgiye RedBull.com/flick adresinden ulaşabilir.


İlginizi çekebilir:

Astralis’e ESL Pro League’de şok!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive