Connect with us

Espor

Red Bull Solo Q 2022’de final şekilleniyor

1v1 League Of Legends turnuvası Red Bull Solo Q 2022’de finale kalan isimler belli oluyor!

Red Bull Solo Q 2022'de final şekilleniyor

Türkiye’nin en iyi düellocularının hünerlerini sergileyip, şampiyonluk için mücadele verdiği 1v1 League Of Legends turnuvası Red Bull Solo Q 2022’de finale kalan düellocular belli oluyor.

Oyuncuların vazgeçemediği League Of Legends’da üst koridorun şampiyonunu belirleyecek olan Red Bull Solo Q 2022 boyunca düzenlenen 6 çevrim içi eleme, 2 şehir elemesi ve 2 de üniversite elemelerine katılan oyuncular playoff turuna kalmak için mücadele verdi.

Türkiye Finali’ne çıkacak 4 ismin belli olacağı Red Bull Solo Q playoff turu 8 Ağustos Pazartesi günü gerçekleşecek. Başarılı olan 4 isim ise 19 Ağustos’ta yapılacak Türkiye Finali’nde en iyi düellocu olmak için yeteneklerini sergileyecek.

Red Bull Solo Q 2022 Türkiye şampiyonu ABD yolcusu

Türkiye şampiyonu olan düellocu ise Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenlenecek olan dünya finalinde ülkemizi temsil etme hakkını elde edecek. Monster Notebook, Yapı Kredi Play, Mercedes-EQ partnerliğinde gerçekleştirilen Red Bull Solo Q 2022 ile ilgili detaylı bilgi Red Bull’un adresinde yer alıyor.

Ünlü yayıncılar ‘Vadi’nin Ustaları’nda kozlarını paylaşacak

Türkiye’nin en iyi ‘1v1’ League Of Legends düellocusunun belirleneceği Red Bull Solo Q 2022 heyecanının yanı sıra ünlü yayıncılar da şampiyon olmak için mücadele verecek.

League of Legends arenasında Türkiye’nin en ünlü isimleri ‘Vadi’nin Ustaları’ turnuvasında karşı karşıya gelecek. İlk dört sırayı alan isimler Red Bull Solo Q 2022 Türkiye Finali’nde Vadi’nin en iyisi olmak için kapışacak.


İlginizi Çekebilir:

Galakticos’ta Vez dönemi uzun sürmedi

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor