Connect with us

Espor

Red Bull Solo Q 2022’de finale kalan düellocular belli oldu

Red Bull Solo Q 2022’de finale kalan isimler belli oldu!

Red Bull Solo Q 2022 heyecanı Ankara ve İstanbul’da yaşanacak

Türkiye’nin en iyi düellocularının hünerlerini sergileyip, şampiyonluk için mücadele verdiği 1v1 League Of Legends turnuvası Red Bull Solo Q 2022’de finale kalan düellocular belli oldu.

Oyuncuların vazgeçemediği League Of Legends’da üst koridorun şampiyonunu belirleyecek olan Red Bull Solo Q boyunca düzenlenen 6 çevrim içi eleme, 2 şehir elemesi ve 2 de üniversite elemelerine katılan oyuncular, playoff turuna kalmak için mücadele verdi.

Playoff turunun ardından Ahmet Emir “Rubeud” Koçak, Yusuf “Rok” Kaynakçı, Berkay “Kazing” Özyurt ve Mürsel “mursobaby” Can isimlerini Türkiye Finali’ne yazdırdı. 19 Ağustos’ta yapılacak Red Bull Solo Q 2022 Türkiye Finali’nde bu dört isimden biri ülkenin en iyi düellocusu olacak.

Red Bull Solo Q 2022 Türkiye şampiyonu ABD yolcusu

Türkiye şampiyonu olan düellocu Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenlenecek olan dünya finalinde ülkemizi temsil etme hakkını elde edecek. Monster Notebook, Yapı Kredi Play, Mercedes-EQ partnerliğinde gerçekleştirilen Red Bull Solo Q 2022 ile ilgili detaylı bilgiler Red Bull’un resmi web sayfası üzerinden yayınlandı.

Ünlü yayıncılar ‘Vadi’nin Ustaları’nda kozlarını paylaşacak

Türkiye’nin en iyi ‘1v1’ League Of Legends düellocusunun belirleneceği Red Bull Solo Q 2022 heyecanının yanı sıra ünlü yayıncılar da şampiyon olmak için mücadele verecek. League of Legends arenasında Türkiye’nin en ünlü isimleri ‘Vadi’nin Ustaları’ turnuvasında karşı karşıya gelecek.

İlk dört sırayı alan isimler Red Bull Solo Q Türkiye Finali’nde Vadi’nin en iyisi olmak için kapışacak.


İlginizi Çekebilir:

League of Legends 12.15 Yama Notları yayınlandı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor