Connect with us

Espor

Red Bull Solo Q 2022 heyecanı Ankara ve İstanbul’da yaşanacak

1v1 League Of Legends turnuvası Red Bull Solo Q 2022’de mücadele devam ediyor.

Red Bull Solo Q 2022 heyecanı Ankara ve İstanbul’da yaşanacak
Görsel: Red Bull

Türkiye’nin en iyi oyuncularının hünerlerini sergileyip, şampiyonluk için mücadele verdiği 1v1 League Of Legends turnuvası Red Bull Solo Q 2022 heyecanı oyun merkezlerine taşınıyor.

Oyuncuların vazgeçemediği League Of Legends’da üst koridorun şampiyonunu belirleyecek olan Red Bull Solo Q turnuvasında sıra şehir elemelerine geldi. İstanbul’da yapılacak olan Türkiye Finali’nde mücadele etme şansını yakalamak isteyenler 23 Temmuz’da Ankara’da, 30 Temmuz’da İstanbul’da düzenlenecek şehir elemelerinde karşı karşıya gelecek.

Red Bull Solo Q 2022 Türkiye Şampiyonu Amerika yolcusu olacak!

Turnuva boyunca 6 çevrim içi eleme, 2 şehir elemesi ve 2 de üniversite elemesinde rakiplerini alt eden oyuncular, play-off turuna katılma hakkı kazanacak. Play-off turunu başarılı bir şekilde geçenler İstanbul’da gerçekleştirilecek Türkiye Finali’nde 2022 yılının şampiyonu olmak için mücadele verecek.

Türkiye şampiyonu olan düellocu ise Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenlenecek olan dünya finalinde ülkemizi temsil etme hakkını elde edecek. Monster Notebook, Yapı Kredi Play, Mercedes-EQ partnerliğinde gerçekleştirilen Red Bull Solo Q’ya katılmak isteyenler Red Bull’un web sayfası üzerinden başvuru yapabilir.

Ünlü yayıncılar Vadi’nin Ustaları’nda kozlarını paylaşacak

Türkiye’nin en iyi 1v1 League Of Legends düellocusunun belirleneceği Red Bull Solo Q heyecanının yanı sıra ünlü yayıncılar da şampiyon olmak için mücadele verecek. League of Legends arenasında Türkiye’nin en ünlü isimleri ‘Vadi’nin Ustaları’ turnuvasında karşı karşıya gelecek. İlk dört sırayı alan isimler Red Bull Solo Q Türkiye Finali’nde Vadi’nin en iyisi olmak için kapışacak.


İlginizi Çekebilir:

FIFA 23 hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor