Connect with us

Espor

Red Reserve CS: GO kadrosuyla yollarını ayırdı

Oyuncular Japaleno adıyla mücadele etmeye devam edecek.

Amerika Birleşik Devletleri merkezli espor kuruluşu Red Reserve, sahip olduğu İsveçli kadrosuyla yollarını ayırdığını açıkladı.

Daha öncesinde birçok önemli oyuncuyu da kadrosunda bulunduran organizasyon, Kasım 2017’den beri şu anki kadrosuyla arenalarda yer alıyordu. Bu kadro, şimdiye kadar tam 144 harita oynadı ve bunların 79’undan galibiyetle ayrıldı. Daha çok Call Of Duty sahnelerinde yer alan şirket, CS: GO arenalarına Mart 2017’de girdi. İlk başta Brezilyalı bir kadroyla mücadele eden organizasyon beklentisini karşılayamayan kadroyla yollarını ayırdı ve İsveçli bir kadroyla anlaştı. Bu kadroda tecrübeli yıldız oyuncu Mikail “Maikelele” Bill de yer alıyordu. 4 ay gibi bir süre bu kadroyla mücadele eden ekip, bir süre sonra kadrosunu dağıttı ve arenadan çekildi. Kasım ayı itibarıyla da en son yollarını ayırdığı kadroyla anlaşma sağladı.

FREDDyFROG: “Red Reserve’e her şey için minnettarız”

Takımın kilit oyuncularından Fredrik “FREDDyFROG” Gustafsson, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi: “Ben ve takım arkadaşlarım Red Reserve ile farklı koşullar dolayısıyla yollarımızı ayırdık. Red Reserve’e takımda geçirdiğimiz süre boyunca bize sağladığı fırsatlar dolayısıyla minnettarız.” Oyuncular eski bir oluşum olan Japaleno adıyla arenalarda mücadele etmeye devam edecek.

Red Reserve eski kadrosunda kimleri bulunduruyordu?

  • Fredrik “FREDDyFROG” Gustafsson
  • Joakim “Relaxa” Gustafsson
  • Daniel “djL ” Narancic
  • Niclas “PlesseN” Plessen
  • Linus “Bååten” Bååt
  • Christian “Chrille” Lindberg (koç)

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor