Connect with us

Espor

Rekkles’ın çalışma etiği herkesi büyülüyor

Rekkles’ın çalışma etiği büyülüyor.

Takımı Fnatic ile League of Legends Challenger Series’in EU ayağında dönemin en iyisi olduğunu kanıtlayan Martin “Rekkles” Larsson çalışma etiğiyle herkesi büyülemeye devam ediyor. Şampiyonluğun ardından çalışmalara devam eden oyuncu, Kore sunucusundaki “smurf” hesabıyla yükselişte.

op.gg’de yer alan verilere göre, League of Legends sahnesinin en değerli oyuncuları arasında gösterilen Rekkles, Kore sunucusunda da baskın bir oyun ortaya koyuyor. Dünyanın en zorlu ligi olarak gösterilen Kore’de 2 günde Master/Ustalık seviyesine ulaşmayı başaran oyuncu, nişancı olarak oynadığı karşılaşmaların %78’ini kazanma başarısı gösterdi.

Final serisinde de baskın bir oyun ortaya koymayı başaran oyuncunun, finaldeki pentakilleri hemen aşağıda sizlerle.

Oynadığı her 10 karşılaşmanın 9’unda nişancı olarak yer alan oyuncu, şimdiye kadar oynadığı karşılaşmalarda en çok Tristana, Xayah, ve Kai’Sa tercihlerini yaptı. Metadaki şampiyonların gücünü Kore sunucusunda da gösteren oyuncu, 2 gün gibi kısa bir sürede harika istatistikler tutturarak Master yani Ustalık aşamasına çıkmayı başardı.

Rekkles’ın Kore sunucusundaki şampiyon istatistikleri hemen aşağıda sizlerle:

Rekkles’ın Kore sunucusundaki istatistiklerinden.

Çalışma etiği büyülüyor

Günümüzde profesyonel bir sektör olarak yoluna devam eden espor arenasının çalışkan çocukları kazanmaya devam ediyor. Son dönemin Avrupa’daki en iyi takımı olmayı başaran Fnatic’in nişancısı Rekkles’ın, şampiyonluğun hemen ardından kendini geliştirmeye devam etmesi çalışma etiği konusunda da birçok çıkarım yapmamıza olanak tanıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor