Connect with us

Espor

Rekkles, Upset ve Caps Avrupa ligi KDA oranlarında en önde yer alıyor!

Rekkles, Upset ve Caps Avrupa ligi KDA oranlarında son haftaya en önde giriyor

Avrupa Efsaneler Ligi sahnesi, yakın zamanda gelecek yıldız yetenekler açısından dünyanın en iyi bölgelerinden biri haline geldi. Alt şerit, özellikle, geçen yıl bazı şaşırtıcı çaylakların yükseldiğini gördü. Ancak eski oyunculardan Rekkles bu sezon zirvede kaldı. Rekkles, Upset ve Caps, 2020 LEC Bahar Sezonu’nun son haftasına KDA (öldürme-ölüm-asist)‘da tüm Avrupalı oyuncuların önünde bulunuyorlar.

  • Rekkles: 10.1 KDA
  • Upset: 9.0 KDA
  • Caps: 6.2 KDA

Fnatic bu sezon Avrupa ligi zirvesinde kaldı ve Rekkles her zamanki gibi başarılarının anahtar figürü oldu. 23 yaşındaki tecrübeli oyuncunun, alt koridorda tutarlılığı ekibin tarihi boyunca güvenebileceği bir şeydi. Beklenildiği gibi bu yıl şimdiye kadar da olaylar farklı gelişmedi. Rekkles, bugün LEC’de en çok öldürme ve en az ölümüyle 10.1 KDA‘ya sahip. Onun koridor aşaması  mükemmeldi, ligdeki herhangi bir ADC’nin en iyi erken oyun istatistiklerinden bazılarına sahipti.

Upset, Rekkles gibi ekibi için de itici bir güç oldu, ancak etkisi oyunun sonraki aşamalarında çok daha fazla hissediliyor. Halen etkileyici olan 17 ölümle 9.0 KDA var. Erken oyun istatistikleri, Fnatic’deki rakibi kadar göz alıcı değil, ancak hasar sayıları harika. Avrupa ADC‘leri arasında şampiyonlara düşen en yüksek üçüncü hasara sahip.

Caps, 6.2 KDA ile ilk üçünü olarak bulunuyor. İlk sezonunun G2 Esports için tam zamanlı bir ADC olarak oynadı. Tüm ligde en çok dörtte dört öldürme aldı ve 72 rakip katletti. Caps ayrıca LEC’de en çok ikinci asist’i olan oyuncu olarak istatistiklerde göze çarpıyor. Pek çok kişi, bu takımın benzersiz koçluk stili ve alışılmadık oyun taktikleri ile tanınmasına rağmen, G2 alt koridorda Caps ile nasıl performans göstereceğinden biraz şüpheliydi. Ancak bu kadro, istedikleri şampiyonları istedikleri koridorda oynayarak ve hala kazanmanın bir yolunu bularak esnekliğini sürekli gösterdi.

2020 LEC Bahar Sezonu final haftası 27 Mart Cuma günü başlayacak!

İlginizi Çekebilir:

Fnatic 2020 Bahar Sezonunda İlk Dördü Garantiledi!

Çocukluğundan beri oyunlarla büyümüş ve üniversitede de dijital oyun tasarımı ve geliştirmeye yönelmiş sıradan biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor