Connect with us

Oyun

REPLACED’ın çıkış tarihi ertelendi

Merakla beklenen indie oyunun çıkış tarihi ertelendi

REPLACED'ın çıkış tarihi ertelendi

Yılın merakla beklenen bağımsız oyunlarından REPLACED’ın çıkış tarihi önümüzdeki yıla ertelendi. Oyunun geliştirici ekibi Sad Cat Studios, sosyal medya platformu üzerinden yaptığı açıklama ile REPLACED’ın 2023 yılında piyasaya sürüleceğini açıkladı. Stüdyonun çalışanlarının Ukrayna ve Belarus ülkelerinde bulunması ve yaşanan son olaylardan etkilenmeleri sebebiyle oyunun geliştirme sürecinin biraz daha zaman alacağı belirtildi. Böylelikle REPLACED, Starfield, Stalker 2, Redfall, Redout 2, Kerbal Space Program 2 ve The Day Before‘un da bulunduğu ertelenen oyunlar kervanına katıldı.

Sad Cat Studios tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

”Bugün REPLACED’ın çıkış tarihini 2023 yılına erteleme kararı aldık. Belarus merkezli oyun geliştirici stüdyo Sad Cat’in Ukrayna ve Belarus’tan yetenekli geliştiricilerin oluşturduğu bir takıma sahip. Ne yazık ki Ukrayna’daki devam eden savaş takımın çoğunu komşu bölgelerde ikamet etmeleri sebebiyle REPLACED’in geliştirilmesini ağır bir şekilde etkiledi. Sad Cat’in önceliği ekibin ve ailelerinin sağlığıdır. Ekip şuanda yeni bir bölgeye yerleşti ve REPLACED üzerinde çalışmalar yeniden başladı.”

REPLACED, R.E.A.C.H adında insan vücudunda tutsak kalmış bir yapay zekanın maceralarını anlatan bir bağımsız oyun olacak. 1980’lerin teması ile bulmacalar ve serbest stil dövüş sistemini birleştirecek REPLACED platform oyunu olarak tasarlanıyor. Oyuncular yapay zekanın insan olmayı öğrenme sürecini kendileri deneyimleyebilecek.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun