Connect with us

LoL

Riot Games Ağaç Ata Ornn kostümü ile 7 milyon doların üstünde bağış topladı!

Riot Games Ağaç Ata Ornn kostümü ile 7 milyon doların üstünde bağış topladı!

Riot Games Ağaç Ata

Riot Games Ağaç Ata Ornn kostümü ile Toplumsal Etki Fonu için 7 milyon doların üstünde bağış topladı. Uzun zamandır alınan kostümlerden belli bir miktar bağış için ayrılıyordu ve Riot bugün başlattığı bağış kampanyasında ne kadar topladığını açıkladı.

Riot konu hakkında “Geçen yılın sonundan ocak ayının ilk günlerine kadar nerdeyse hepiniz 2020 bağış kostümü Ağaç Ata Ornn’u aldı. Ve Ağaç Ata’nın kadim şekillendiricisi ve ulvi bilgilerin koruyucusuna destek oldunuz. Küresel LoL topluluğu, Riot Games Toplumsal Etki Fonu  için toplamda 7 milyon doların üstünde bağış topladı. Riotçular olarak Şafak getiren Karma kampanyasında toplanan 6 milyon dolarlık bağışı geçtiğimiz için aşırı mutluyuz. Eminiz Ornn oyuncuları da öyledir.

Dünyanın dört bir yanında çok büyük toplumsal etkileri bulunan kuruluşlara desteğiniz için hepinize teşekkür ederiz. Umarız bu yıl düzenleyeceğimiz bağış kampanyasına da katılırsınız ve böylece birlikte daha iyi bir dünya inşa etmeye devam edebiliriz.” ifadelerini kullandı.

Başarılı şirket yaptığı bağış kampanyası ve topladığı para ile çoğu yardım kuruluşuna umut olacak.


Epic Games toplam fiyatı 154 TL olan 2 oyunu ücretsiz veriyor

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL