Connect with us

LoL

Riot Games oyuna ekleyeceği iki yeni şampiyonu sızdırdı!

Riot Games oyuna ekleyeceği iki yeni şampiyondan görüntüler paylaştı!

riot games iki yeni şampiyon

Her ne kadar 2020 sezonunun sonuna yaklaşsak da Riot Games var gücüyle çalışmaya devam ediyor. Şampiyon yol haritasının yeni bölümünde geliştiriciler oyuna eklenecek yeni iki şampiyondan kesitler sızdırdı!

Riot’un sızdırdığı ilk şampiyon çoğu oyuncuya tanıdık geliyor. Bu yeni şampiyon “Piltover ve Zaun‘un yeni yükselen yıldızı” olarak lanse edilen bir kadın karakter olacak. Riot ayrıca bu şampiyon hakkında “sizi direkt olarak bir büyücü fanı yapacak” şeklinde bir açıklamada bulundu. Yapılan açıklamalar doğrultusunda bu şampiyonun K/DA grubu ile çalışacak Seraphine olacağını anlamak gayet kolay.

Ayrıca Serpahine’in 2020 Dünya Şampiyonası‘nda K/DA ile birlikte bir performans sergileyeceğini ve grubun yeni albümünde birlikte bir şarkıları olacağı önceden açıklanmıştı. Yani şampiyonun yakın bir zamanda çıkacağını söyleyebiliriz.

Çıkacak diğer şampiyonla alakalı çok fazla bilgi bulunmuyor. Bildiğimiz tek şey ağır zırha sahip tehlikeli bir kaçak olduğu.

Riot’un yaptığı açıklama ise şu şekilde:

“Suçlu köşeye sıkıştığı zaman hızlı bir şekilde kaçabiliyor. Bu nedenle onu yakalamak için deneyimli bir ekibe ihtiyaç duyacaksınız. Bir şekilde bu kaçağı tutuklamayı başarırsanız lütfen onları doğrudan siyah bir gülle ile işaretlenmiş en yakın imparatorluk binasına getirin.”

Son olarak Riot Games 2021‘de çıkacak şampiyon ile ilgili bir detay paylaştı. Savaşçı bir ormancı getireceğini duyuran ekip bu şampiyonun romantik bir şampiyon olacağını ve sürekli kalbi ile mantığının arasında kalacağını belirtti.

Şampiyonlarla ilgili yeni detayları sitemizden takip edebilirsiniz!

İspanya merkezli organizasyon Wizards Club, VALORANT kadrosunu duyurdu.

yazmayı sever.

2 Yorum

2 Comments

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL